Chris Evans i Emily Blunt szykują gruby przekręt. To ma być jesienny hit Netfliksa

Ten film ma podbić serca widzów podczas jesiennego sezony na platformie Netflix. Zobaczcie, jak zapowiada się dramat zatytułowany „Recepta na przekręt”. W głównych rolach występują w nim Chris Evans znany z roli Kapitana Ameryki oraz Emily Blunt, którą możemy cały czas oglądać jeszcze w „Oppenheimerze”.

Chris Evans i Emily Blunt w nowym filmie Netfliksa

Film opowie historię pewnej kobiety, która w walce o lepsze życie dla siebie i swojej córki, zrezygnowała z edukacji w szkole średniej i rozpoczęła pracę dla podupadającego startupu farmaceutycznego działającego w centrum handlowym na Florydzie. Jej zaangażowanie i nieugięty charakter pozwolił rozwinąć skrzydła farmaceutycznemu biznesowi, ale wraz z nadejściem lepszego życia bohaterka znalazła się w centrum kryminalnego spisku, który niesie ze sobą śmiertelne niebezpieczeństwo.

Film wyreżyserował David Yates znany głównie jako twórca pracujący przy serii o Harrym Potterze i jej późniejszych spin-offów. Scenariusz napisali Wells Tower i Evan Hughes. Premiera filmu „Recepta na przekręt” została ustalona na platformie Netflix na 27 października.

Koniecznie sprawdź:

recepta na przekret zdjecie z filmu chris evans-min.jpg

recepta na przekret zdjecie z filmu-min.jpg

recepta na przekret zdjecie z filmu emily blunt i chris evans-min.jpg

źródło: ew.com / zdj. Netflix