Chris Pine chce szacunku. W nowym filmie Disneya wciela się w złego króla – oto nagranie zza kulis

Chris Pine mógł nie sprawdzić się jako reżyser, ale portretowanie barwnych bohaterów i antybohaterów wciąż wychodzi mu znakomicie. W nowym zakulisowym nagraniu pokazanym na kanałach Disneya zobaczyliśmy, jak toczył się proces nagrywania piosenki „This Is The Thanks I Get?!”. Pine wykonał tę kompozycję na potrzeby filmu „Życzenie”, w którym wciela się w rolę próżnego króla Magnifiko.

Chris Pine śpiewa dla Disneya. To nagranie już robi furorę w sieci

Debiutujący już za mniej niż miesiąc muzyczny film Disneya będzie 62. animowanym projektem tej wytwórni. Charakterystyczny styl „Życzenia” łączy animację komputerową z klasyczną akwarelą Disneya. Fantazyjna produkcja, w której obok Pine'a usłyszymy również Arianę DeBose (zdobywczynię Oscara za rolę w „West Side Story” Spielberga), Evana Petersa („X-Men: Apocalypse”), Harveya Guilléna („Co robimy w ukryciu”), Ramy'ego Youssefa („Ramy”)  i Alana Tudyka („Gwiezdne Wojny. Łotr 1”) skupia się na 17-letniej dziewczynie o imieniu Asha.

Młoda mieszkanka magicznego królestwa Rosas „wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiada na nie kosmiczna siła – gwiazdka o ogromnej mocy. Asha, jej wierny towarzysz koziołek Valentino i gwiazdka wspólnie stawiają czoła najgroźniejszemu wrogowi – królowi Magnifiko. Czy ocalą swoją społeczność i udowodnią, że kiedy wola jednego odważnego człowieka łączy się z magią gwiazd mogą wydarzyć się cudowne rzeczy?” – czytamy w zamieszczonym przez Disneya oficjalnym opisie filmu

Nad realizacją „Życzenia” odpowiadał reżyserki duet Fawna Veerasunthorna oraz Chrisa Bucka mający na swoim koncie dwie części hitowej „Krainy lodu”. Scenariusz wraz z Allison Moore (znana z pracy przy „Korporacjach przyszłości”) opracowała z kolei Jennifer Lee, która oprócz wyżej wspomnianej „Krainy lodu” podpisała swym nazwiskiem takie filmy Disneya jak „Zwierzogród” czy „Vaiana: Skarb oceanu”. „Życzenie” zadebiutuje w kinach dokładnie 22 listopada.

Koniecznie sprawdź też:

Źródło i zdj. Disney