„Ciche miejsce 2”, „Tom & Jerry”, „Cry Macho” i inne na początku 2022 roku w HBO GO

Znamy pierwsze filmowe produkcje, które na początku 2022 roku pojawią się w ofercie stacji HBO oraz streamingowej platformy HBO GO. Już w styczniu możemy spodziewać się premiery takich zeszłorocznych hitów jak „Ciche miejsce 2” oraz „Tom & Jerry”.

Mimo że dopiero co poznaliśmy komplet grudniowych zapowiedzi od serwisu HBO GO, to w przygotowaniu jest już ramówka na pierwsze tygodnie 2022 roku.  Wejście w nowy rok stacja HBO rozpocznie od premiery jednej z popularniejszych produkcji zeszłego roku, horroru „Ciche miejsce 2”  z Emily Blunt w roli głównej. Druga odsłona serii tworzonej przez Johna Krasinskiego zadebiutuje na antenie HBO już 2 stycznia.

Produkcja jest bezpośrednią kontynuacją historii rodziny Abbottów, która po tragicznych wydarzeniach zostaje zmuszona do opuszczenia swojego domu i stawienia czoła temu, co dzieje się na otwartej przestrzeni, gdzie na każdym kroku czają się śmiertelnie niebezpieczne bestie. Abbottowie szybko przekonają się, że tajemnicze stworzenia, które do ataku prowokuje dźwięk, to nie jedyne zagrożenie.

Drugą z głośnych premier stycznia będzie filmowa produkcja „Tom & Jerry”, która zadebiutuje na antenie HBO już 9 stycznia. Główną bohaterkę filmu, pracującą w hotelu dziewczynę o imieniu Kayla zagrała Chloë Grace Moretz znana z filmowej adaptacji komiksu „Kick-Ass”. Po tym, jak Jerry wprowadza się do najlepszego hotelu w Nowym Jorku w przeddzień mającego się tam odbyć „ślubu stulecia”, zdesperowana organizatorka wesela decyduje się na zatrudnienie Toma, który ma pozbyć się natrętnego gryzonia. Ich starcie może nie tylko zrujnować zaplanowaną uroczystość, ale także cały hotel.

Cry Macho”, „Wcielenie” i inne premiery na HBO GO

Clint Eastwood w filmie Cry Macho

Filmy „Ciche miejsce 2” oraz „Tom & Jerry” trafią w styczniu na antenę stacji HBO, a także do oferty platformy HBO GO. Nie będą to jednak jedyne głośne premiery przygotowane na początek przyszłego roku. W pierwszych miesiącach do widzów trafią także takie produkcje jak: „Cry Macho”, czyli najnowszy film w reżyserii i z główną rolą Clinta Eastwooda, horror „Wcielenie” wyreżyserowany przez Jamesa Wana oraz „Wszyscy święci New Jersey będący prequelem „Rodziny Soprano”, jednego z najpopularniejszych i najbardziej cenionych seriali w dorobku HBO. Ich premiery możemy spodziewać się w okolicach lutego i marca.

zdj. Pamount Pictures / Warner Bros.