Co czeka nas w czwartym odcinku „Rodu Smoka”? Cisza przed burzą na nowych zdjęciach z serialu

Zbliżamy się do połowy drugiego sezonu serialu „Ród smoka”. Produkcja osadzona w świecie „Gry o Tron” w najbliższy poniedziałek pokaże widzom już czwarty epizod nowej serii i właśnie doczekaliśmy się galerii zdjęć z najnowszego rozdziału. O której godzinie nowy odcinek trafi na Max i HBO? Zobaczcie zdjęcia zapowiadające kolejny rozdział domowej wojny w rodzie Targaryenów.

Ród smoka. Ile potrwa czwarty odcinek? O której godzinie premiera?

Nowy odcinek „Rodu smoka” przyniesie nam kolejny rozdział Tańca Smoków  – obie strony konfliktu wykonują kroki przybliżające nas do totalnej wojny, która pogrąży w ogniu całe Westeros. Przed nami bitwa w Riverlands, którą Criston uważa za kluczową dla losu całego konfliktu. Tymczasem Rhaenyra postanawia w końcu wysłać do walki swoje smoki.

Na premierę czwartego odcinka „Rodu smoka”, który potrwa 54 minuty, musimy poczekać do 8 lipca o godzinie 03:00 w nocy. Epizod trafi o tej godzinie do polskich widzów i pojawi się zarówno na antenie stacji HBO, jak i w ofercie platformy streamingowej Max.

Sprawdź też: Film na wieczór? Platforma Max proponuje Wam swój kinowy MEGA HIT.

Jego wyreżyserowaniem zajął się Alan Taylor, a za scenariusz odpowiadają Ryan J. Condal oraz George R.R. Martin. W ofercie serwisu Max serial „Ród smoka” dostępny jest dla widzów w rozdzielczości 4K z systemem Dolby Vision i oryginalnym dźwiękiem w formacie Dolby Atmos.

Serial Ród smoka” powstał na podstawie książki George’a R.R. Martina pod tytułem Ogień i krew” opowiadającej historię rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest Gra o tron”. W serialu występują:  Paddy Considine, Emma D'Arcy, Milly Alcock, Matt Smith, Olivia Cooke, Rhys Ifans, Steve Toussaint, Eve Best, Fabien Frankel oraz Sonoya Mizuno.

Ród smoka S02E04

Ród smoka S02E04

Ród smoka S02E04

Ród smoka S02E04

Ród smoka S02E04

Ród smoka S02E04

Ród smoka S02E04

Ród smoka S02E04

Ród smoka S02E04

Ród smoka S02E04

zdj. HBO