To najlepsze premiery na weekendowy seans! Dwie nowości od SkyShowtime

SkyShowtime zostawia dzisiaj streamingowych konkurentów daleko w tyle. Jeśli szukacie filmowych nowości na weekendowy seans, to w tym tygodniu nie znajdziecie lepszej opcji niż SkyShowtime. Do oferty serwisu zawitały właśnie dwa zeszłoroczne hity dużego ekranu.

Mission: Impossible – Dead Reckoning” do obejrzenia w streamingu!

Początek lutego przynosi nam głośne filmowe nowości w ofercie serwisu SkyShowtime. Na platformę wpadły dzisiaj dwie kinowe produkcje, które jeszcze nie tak dawno zbierały świetne opinie przy okazji kinowych premier. Dla widzów spragnionych wielkich emocji i widowiskowych scen akcji idealnym wyborem będzie najnowsza odsłona serii „Mission: Impossible”, w której w kolejną niemożliwą do zrealizowania misję rusza Tom Cruise i jego ekipa z IMF.

Sprawdź też: Jonathan Majors z nowymi oskarżeniami. W tle fizyczna przemoc, aborcja i groźby śmierci.

mission impossible dead reckoning

Siódma odsłona cyklu z podtytułem „Dead Reckoning” zebrała od widzów na całym świecie 567 mln dolarów, co nie było na pewno wynikiem, o którym marzyli przedstawiciele wytwórni Paramount Pictures, ale film został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i samych widzów. Wśród tych pierwszych pozytywnie ocenia go aż 96%, a wśród drugich wynik wynosi niewiele mniej, bo 94%. Imponująco wyglądają też średnie oceny: w przypadku recenzji jest to 8,00 w dziesięciostopniowej skali, a w przypadku widzów 4,6 na 5 gwiazdek.

Słabszy wynik finansowy sprawił jednak, że „Mission: Impossible – Dead Reckoning” mające być pierwotnie pierwszą odsłoną dwuczęściowej historii zostało przemianowane na samodzielny tytuł, a ósma część cyklu mająca trafić do kin 23 maja 2025 roku otrzyma osobny podtytuł.

SkyShowtime pokazuje „Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos”

Wojownicze Żółwie Ninja Zmutowany chaos

Druga głośna premiera filmowa przygotowana na dzisiaj przez SkyShowtime to „Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos”, który również zbierał świetne recenzje i opinie wśród widzów po debiucie w kinach. Film zebrał 95% pozytywnych recenzji przy średniej ocenie 7,60 na 10. Wśród widzów pozytywnie oceniło go natomiast 90%, a średnia nota to 4,4 w pięciostopniowej skali.

Sprawdź też: HBO szykuje nowy prequel „Gry o tron”! Jednak zobaczymy, jak Aegon podbił Westeros!

Film wyreżyserowany przez Jeffa Rowe'a („Mitchellowie kontra maszyny”) opowiada historię ulubionej grupy, która po latach ukrywania się przed światem zewnętrznym w kanałach Nowego Jorku, rusza na powierzchnię, by zdobyć akceptację swych nastoletnich rówieśników. Z pomocą swojej ludzkiej przyjaciółki April O'Neil, bracia mierzą się z największym wyzwaniem, które stawia na ich celowniku tajemniczy syndykat zbrodni i armię mutantów.

zdj. SkyShowtime