SkyShowtime nas rozpieszcza. Kolejny kinowy hit 2023 roku trafił na platformę

Co obejrzeć w niedzielne popołudnie? Z pomocą przychodzi platforma SkyShowtime, która przygotowała wyjątkowo mocną filmową ofertę. W serwisie zadebiutowała kolejna kinowa premiera z 2023 roku, a nie jest to wcale ostatni z głośnych debiutów przed nadejściem nowego roku.

Szybcy i wściekli 10kolejną filmową premierą na SkyShowtime

Grudzień wypełniony jest w tym roku sporą dawką filmowych premier w streamingu. Niedawno na HBO Max debiutował film największy kinowy hit ostatnich 12 miesięcy, produkcja „Barbie”, a platforma Disney+ zaoferowała swoim widzom seans „Indiany Jonesa i Artefaktu przeznaczenia”, w którym mamy okazję śledzenia ostatniej przygody słynnego archeologa.

Na kinowe hity z 2023 roku w grudniu postawił najmocniej jednak serwis SkyShowtime. Od piątku w jego ofercie znajdziecie film „Transformers: Przebudzenie bestii”, czyli najnowszą odsłonę serii zapoczątkowanej przez Michaela Baya w 2007 roku. Dzisiaj natomiast na platformę wjechała najszybsza rodzina kina. To oznacza, że na platformie pojawił się film Szybcy i wściekli 10” goszczący na ekranach kin wiosną tego roku.

Sprawdź też: Serial „Reacher” wróci z trzecim sezonem! O czym opowie? Kiedy kolejne odcinki?

Produkcja mająca być początkowo pierwszą połową finału całej sagi zebrała od widzów na całym świecie 704 mln dolarów, a Vin Diesel zapowiedział, że będzie ostatecznie pierwszą z trzech części wieńczących trwającą od przeszło 20 lat serii. Na premierę „Szybkich i wściekłych 11” musimy poczekać do 4 kwietnia 2025 roku. Jeśli natomiast zastanawiacie się, kiedy film „Szybcy i wściekli 10” trafi na Netflix, to nie mamy dobrych wiadomości. Przez kilka następnych miesięcy produkcja dostępna będzie wyłącznie w ofercie SkyShowtime. Na Netfliksie znajdziecie natomiast dziewięć poprzednich odsłon serii.

Filmy na SkyShowtime w grudniu:

  • „Book Club: Następny rozdział” – premiera 10 grudnia
  • „Transformers: Przebudzenie bestii” – premiera 15 grudnia
  • „Szybcy i wściekli 10” – premiera 17 grudnia
  • „Super Mario Bros. Film” – premiera 24 grudnia

zdj. SkyShowtime