Na ten film w streamingu czekaliście! Widowisko akcji z 2023 roku już na HBO Max!

HBO Max przygotowało na ten weekend wyjątkowo głośną premierę. Na platformę wleciał właśnie jedna z najgłośniejszych premier kina akcji zeszłego roku. Czas na to, aby Denzel Washington znowu wymierzył sprawiedliwość w filmie „Bez litości 3”.

Bez litości 3 już do obejrzenia na HBO Max

Nowy miesiąc platforma HBO Max zaczyna od mocnej filmowej nowości. Do serwisu zawitała właśnie trzecia część popularnej serii akcji „Bez litości”. Film, którego gwiazdorem jest Denzel Washington, był jedną z głośniejszych premier 2023 roku i został dobrze przyjęty przez widzów oraz krytyków. Po kinowym debiucie na początku września produkcja zebrała 76% pozytywnych opinii od recenzentów, a wśród widzów dobrze oceniło ją aż 94% głosujących! Od 7 listopada „Bez litości 3” można było oglądać w serwisach VOD za dodatkową opłatą, ale teraz przyszła w końcu pora na debiut w streamingu!

Bez litości 3 Denzel Washington

Podobnie jak wszystkie inne kinowe produkcje studia Sony Pictures film „Bez litości 3” w ramach pierwszego okna zawitał do oferty serwisu HBO Max, gdzie dostępny jest od dzisiaj z lektorem i polskimi napisami.  W kinach film z Washingtonem zebrał od widzów 190,9 mln dolarów, co okazało się drugim najlepszym wynikiem serii. Wszystkie trzy filmy mogły pochwalić się wyjątkowo zbliżonymi wynikami. Pierwsza część z 2014 roku osiągnęła najlepszy rezultat, zbierając z kinowych kas 192,3 mln dolarów. Jej kontynuacja zebrała natomiast 190,4 mln dolarów.

Sprawdź też: „Pan i Pani Smith” – recenzja serialu Prime Video. Angelina Jolie i Brad Pitt mają konkurencję!

Kiedy „Bez litości 3” trafi na HBO Max? Film dostępny jest w streamingu od 2 lutego, a na niedzielę 4 lutego stacja HBO zaplanowała jego emisję. Jeśli chodzi o dostępność „Bez litości 3” w innych serwisach streamingowych, to można się spodziewać, że w drugiej połowie roku film zawita do serwisu Prime Video, a dopiero kilka miesięcy później pojawi się na Netflix – będzie to dopiero w 2025 roku.

zdj. HBO Max / Sony Pictures