Czas na kolejny skok! Pedro Alonso powraca jako Berlin w spin-offie „Domu z papieru”

Netflix w końcu pokazał nowy zwiastun długo oczekiwanego spin-offu kultowego serialu „Dom z papieru”. Hiszpański hit ponownie zawita na ekrany, ale tym razem za sprawą serialu skupiającego się na jednym z ulubionych bohaterów – Berlinie. Aktorem wcielającym się w tytułową rolę jest ponownie Pedro Alonso. Czekacie na premierę?

Kultowy „Dom z papieru” wraca w nowej wersji! Poznamy solowe przygody Berlina!

W zwiastunie możemy zobaczyć Pedro Alonso w roli Berlina, który wraca na ekrany, aby zaprezentować nam swoje solowe przygody. Widzowie tęskniący za przygodami bohaterów „Domu z papieru” będą mieli okazję zgłębić historię jednego ze swoich ulubieńców, tajemniczego i charyzmatycznego członka grupy rabusiów, który odegrał istotną rolę w skoku na madrycką mennicę.

Koniecznie sprawdź:

Serial opowie o wczesnych losach tytułowego bohatera, skupiając się między innymi na relacji z bratem i ojcem. Oprócz powracającego Pedro Alonso do roli Berlina obsadę produkcji tworzą też m.in. Michelle Jenner, Julio Peña, Begoña Vargas i Tristán Ulloa.

Autorami scenariusza do serialu są David Oliva, David Barrocal, Esther Martinez Lobato oraz sam Álex Pina, czyli twórca rozpoczętego w 2017 roku międzynarodowego hitu platformy. Na pierwszy sezon serialu „Berlin” złoży się osiem odcinków. Jego premiera została zaplanowana na 29 grudnia.

zdj. Netflix