Czekaliście na tę walkę od lat! Wolverine vs. Sabertooth w nowej zapowiedzi!

Marvel rozkręca promocję swojego nowego filmu „Deadpool i Wolverine”. Do premiery widowiska został już niespełna miesiąc, więc najwyższy czas na pokazanie nowej zapowiedzi. Minutowy zwiastun skoncentrowany jest tym razem przede wszystkim na zapowiedzi ponownego starcia Wolverine vs. Sabertooth.

Deadpool i Wolverine” z nową zapowiedzią! Sabertooth dostanie szansę rewanżu!

W nowej zapowiedzi Deadpool przygotowuje Logana do ponownego starcia z jednym z jego najbardziej ikonicznych przeciwników. Zwiastun potwierdza jednocześnie, że zgodnie z przeciekami do roli Victora Creeda po latach powrócił Tyler Mane, który wcielił się w złoczyńcę w filmie „X-Men” w reżyserii Bryana Singera. Bohaterowie staną więc do ponownej walki po dwudziestu czterech latach!

Sprawdź też: Serial „Władcy Pierścieni” pokaże kolejne postacie pominięte w filmach. Tak wyglądają Upiory Kurhanów!

W pierwszym filmie o przygodach X-Menów w ostatecznym starciu Logan pokonał Sabretootha przy pomocy Cyclopsa (James Marsden), Jean Gray (Famke Janssen) i Storm (Halle Berry) podczas bitwy na Liberty Island. Nie wiemy, czy jest to ten sam wariant, którego widzieliśmy w filmie Singera, ale Deadpool grany przez Ryana Reynoldsa mówi w zwiastunie, że „ludzie czekali dziesięciolecia na tę walkę”, co może oznaczać, że będziemy mieli tutaj do czynienia z rewanżem.

Do kin superbohaterskie widowisko „Deadpool i Wolverine” zawita 26 lipca 2024 roku. Prognozy wskazują na to, że będzie to pierwsze od wielu lat widowisko Marvela, które ma realne szanse na zebranie od widzów ponad 1 mld dolarów. Tylko na pierwszy weekend analitycy przewidują otwarcie wynoszące ponad 200 mln dolarów.

zdj. Marvel