Czekaliśmy na to dwa lata! Najlepszy serial superbohaterski wraca – oto „Niezwyciężony”!

Ponad dwa lata od premiery pierwszego sezonu, musieliśmy czekać na powrót do świata animowanego serialu „Niezwyciężony”. Superbohaterska produkcja od Prime Video, która podbiła serca fanów, doczekała się właśnie zapowiedzi drugiego sezonu.

Niezwyciężony” wraca z drugim sezonem! Kiedy premiera na Prime Video?

Pierwszy zwiastun drugiego sezonu „Niezwyciężonego” zaprezentowano zgodnie z planem podczas specjalnego panelu zorganizowanego na Nowojorskim Comic-conie. Widzowie zgromadzenie na imprezie mieli też okazję obejrzeć ekskluzywny fragment odcinka i wysłuchać rozmowy z dwoma współproducentami serialu – Robertem Kirkmanem i Simonem Racioppą.

Niezwyciężony” opowiada historię Marka Graysona, zwykłego siedemnastolatka (Steven Yeun), który byłby zwyczajnym nastolatkiem, gdyby nie to, że jest też synem wszechpotężnego Omni-Mana (J.K. Simmons).  W drugim sezonie bohaterowie wciąż odczuwając zdradę Nolana z poprzednich odcinków, a Mark stara się odbudować swoje życie, mierząc się przy tym z wieloma nowymi zagrożeniami. Musi zmagać się też ze swoim największym strachem – że z dnia na dzień może stać się swoim ojcem, nawet tego nie zauważając.

W nowej serii wprowadzony zostanie nowy czarny charakter znany doskonale czytelnikom komiksu. Na drodze bohaterów stanie Angstrom Levy, któremu głosu użyczył Sterling K. Brown. Do obsady drugiego sezonu dołączyło ponad dwudziestu aktorów głosowych, w tym Tatiana Maslany, Daveed Diggs, Peter Cullen, Cliff Curtis, Calista Flockhart, Scoot McNairy, Lea Thompson i Ben Schwartz.

Pierwsze cztery odcinki nowej serii „Niezwyciężonego” zobaczymy już 3 listopada. Pozostałe cztery epizody trafią do widzów po krótkiej przerwie, na początku 2024 roku.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Prime Video