Film na weekend? Platforma Disney+ proponuje dwie głośne premiery

Szukacie filmowej propozycji na dobre rozpoczęcie weekendu? Platforma Disney+ przynosi dzisiaj dwie godne uwagi propozycje, których długo brakowało w ofercie serwisu. Swój debiut zaliczyła dzisiaj nowa wersja kultowego musicalu i jeden z najnowszych filmów Guillermo del Toro.

Film na weekend? Disney+ proponuje dwie głośne premiery

W ten weekend w streamingu nie zabraknie głośnych filmowych premier. Informowaliśmy już czytelników Filmożerców o dzisiejszym debiucie filmu „Sound of Metal” na platformie HBO Max, ale o swoich widzów zadbała też platforma Disney+. W jej ofercie pojawiły się właśnie dwa wyczekiwane tytuły. Pierwszy z nich to „Zaułek koszmarów”, którego reżyserią zajął się Guillermo del Toro, a drugi to nowa wersja legendarnego musicalu West Side Storyz 1961 roku będąca wariacją na temat historii Romea i Julii.

Po obydwa tytuły możecie sięgnąć już w serwisie Disney+ i co warto podkreślić, jest to pierwszy raz, kiedy „Zaułek koszmarów”, jak i West Side Story dostępne są w streamingu w rozdzielczości 4K z systemem obrazu Dolby Vision. Obydwie pozycje oferują też oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie Dolby Atmos. Nie zabrakło oczywiście przy tym polskiego lektora i napisów.

Sprawdź też:

zdj. Disney+