Marvel idzie pod prąd? „The Marvels” ma być najkrótszym filmem w historii MCU!

Wygląda na to, że najnowsze widowisko Marvela nie będzie należało do tych najdłuższych. Właśnie ujawniono potencjalny czas trwania produkcji „The Marvels”. Jeśli zostanie on finalnie potwierdzony, to będzie oznaczało, że kontynuacja przygód Kapitan Marvel będzie najkrótszym filmem w całej historii Marvel Studios.

Czy „The Marvels” zaskoczy fanów? Czas trwania może szokować!

Ostatnio przyzwyczailiśmy się do tego, że kinowe blockbustery trwają coraz dłużej i rzadko zdarza się, żebyśmy spędzali w kinie mniej niż dwie godziny. Do sieci wyciekły jednak informacje, według których długość filmu „The Marvels” ma ustanowić nowy rekord wśród produkcji MCU. Produkcja może okazać się najkrótszym filmem w historii całego Marvel Cinematic Universe.

Nie są to na razie oficjalne informacje i mogą jeszcze ulec zmianie, ale zakulisowe źródła ujawniają, że „The Marvels” ma trwać zaledwie około 1 godziny i 38 minut. Bez napisów końcowych czas ten ma wynieść dokładnie 1 godzinę i 33 minuty. Byłby to zdecydowanie najkrótszy film w MCU. Obecnie  najkrótszymi filmami Marvela są „The Incredible Hulk” i „Thor: Mroczny świat”, które trwają 1 godzinę i 52 minuty.  

Mówi się, że kontynuacja filmu „Kapitan Marvel” nie będzie miała zbyt wiele wspólnego z szerszymi wydarzeniami z całego MCU i będzie raczej samodzielną historią skupiającą się na trzech głównych bohaterkach, które zostały już wcześniej przedstawione widzom. Jak na razie Disney utrzymuje datę premiery „The Marvels” wyznaczoną na 10 listopada.

Koniecznie sprawdź:

zdj. Marvel