Na ten film w streamingu czekaliśmy! Oscarowy HIT w końcu do obejrzenia online

Miłośnicy kina mają dzisiaj duży powód do radości, ponieważ film „Wieloryb” właśnie zadebiutował w streamingu. Jedna z najgłośniejszych premier zeszłego roku, która przyniosła Brendanowi Fraserowi statuetkę Oscara, pojawiła się dzisiaj w serwisie CANAL+ Online.

Gdzie obejrzeć film „Wieloryb”?

  • Film „Wieloryb” z Brendanem Fraserem dostępny jest na CANAL+ Online od 27 sierpnia.
  • Produkcję można obejrzeć w streamingu z polskim lektorem i napisami w jakości Full HD.
  • „Wieloryb” dostępny jest też w serwisach VOD: PREMIERY CANAL+, Cineman, Polsat Box Go, Rakuten i Player

Wieloryb” od dzisiaj do obejrzenia na CANAL+ online

Od dzisiaj użytkownicy serwisu CANAL+ Online mogą sięgnąć po najnowszy film Darrena Aronofsky’ego. Wyjątkowa produkcja debiutująca w naszych kinach 17 lutego bieżącego roku zawitała w końcu do streamingu, po tym, jak na początku maja pojawiła się w serwisach VOD z opcją wypożyczenia lub kupienia dostępu.

Koniecznie sprawdź:

Charlie już od lat żyje na marginesie świata. Uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość. Odrzucony, nie bez powodu, przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone. Charlie podejmuje próbę nawiązania dawno utraconego kontaktu z nastoletnią córką. Wie, że czeka go niesłychanie trudne spotkanie. Zdaje sobie sprawę, że ryzykuje utratę ostatniego złudzenia. Gotów jest jednak podjąć to ryzyko z wiarą, że także dla niego jest jeszcze szansa na odkupienie.

zdj. Piotr Adamowicz / Depositphotos