Czy to najbardziej kontrowersyjna premiera tego lata? HBO pokazało zapowiedź swojej następnej serii

Wraz z pierwszymi dniami czerwca do HBO Max trafi jeden z bardziej omawianych odcinkowych projektów tego roku. Mowa oczywiście o serialu „The Idol”, w którym na ekranie spotkają się Lily-Rose Depp i piosenkarz The Weeknd. Zerknijcie na nowy teaser.

„The Idol” zmierza na HBO Max. Nowy zwiastun i data premiery

W serialu zobaczymy, jak Jocelyn – bohaterka grana przez Depp – która z powodu załamania nerwowego musiała przerwać ostatnią trasę koncertową, postanawia upomnieć się o należny jej tytuł największej i najseksowniejszej gwiazdy pop w Ameryce. Jej pasje rozpala na nowo Tedros, impresario z nocnego klubu o mrocznej przeszłości. Czy miłosne przebudzenie pozwoli jej wspiąć się na wyżyny, czy może sprawi, że odkryje najciemniejsze zakamarki własnej duszy?

Sprawdź też: Na taki serial czekaliście! Świetnie oceniany thriller szpiegowski już na HBO Max.

O serialu zrobiło się szczególnie głośno przed paroma miesiącami, kiedy to do sieci trafił artykuł The Hollywood Reporter, na łamach którego ujawniono zakulisowe skandale związane z twórcami, przede wszystkim z odtwórcą męskiej roli głównej i współtwórcą Samem Levinsonem („Euforia”). Efektem starć było chociażby rozstanie się z projektem reżyserki Amy Seimetz. Więcej o tej sprawie przeczytacie tutaj

Data premiery serialu „The Idol” została wyznaczona w Polsce na 5 czerwca na platformie HBO Max. Na całość serii złoży się 6 odcinków.

Zdj. HBO