Dan Aykroyd i Chevy Chase znowu razem. Kultowi komicy zagrali w dreszczowcu autora „Gęsiej skórki”

Kultowi komicy z „Saturday Night Live” i takich filmów jak „Same kłopoty” czy „Szpiedzy tacy jak my” powracają na ekrany. Dan Aykroyd i Chevy Chase wystąpili wspólnie w dreszczowcu inspirowanym powieścią R.L. Stine'a, twórcy „Gęsiej skórki” i „Ulicy strachu”, którą w 2021 roku zaadaptował Netflix. Zobaczcie zwiastun. 

Komicy z „Saturday Night Live” łączą siły w nowym filmie

Najnowszy film z udziałem duetu nosi tytuł „Zombie Town”. Według oficjalnego opisu komediowy horror opowie historię niejakiej Amy (w tej roli Madi Monroe) i Mike'a (Marlon Kazadi), którzy natykają się na starą taśmę filmową i w ten sposób, nieświadomie, wpadają na trop skrywanego od lat sekretu. Nim zdołają dobrze zdać sobie z tego sprawę, w ich miasteczku zaczyna roić się od nieumarłych. Bohaterowie usiłują skontaktować się z niesławnym filmowcem (Aykroyd) i wspólnymi siłami przełamać przerażającą klątwę. 

Koniecznie sprawdź też:

Za kamerą filmu produkowanego przez Viva Pictures stanął Peter Lepeniotis. Reżyser odpowiada też za scenariusz, napisany wspólnie z Michaelem Samonekiem i Michaelem Schwartzem na podstawie wydanej w 2012 roku powieści Stine'a. Za oceanem premiera „Zombie Town” odbędzie się dokładnie 1 września. Poza wspominanym aktorami, w obsadzie są też między innymi Henry Czerny („Mission: Impossible – Dead Reckoning”), Scott Thompson („Pigułka szczęścia”), Bruce McCulloch („Kasa albo życie”) i Brenna Coates („Burden”). 

źródło: Bloody Disgusting / zdj. Viva Pictures