To już niemal pewne! Dwójka Strażników Galaktyki przeniesie się do filmów DC

Wygląda na to, że James Gunn postanowił – jeszcze w nieoficjalny sposób – potwierdzić pojawiające się od kilku tygodni sugestie, że zabierze ze sobą z Marvela do DC dwie gwiazdy swoich filmów o Strażnikach Galaktyki.

Gunn obsadzie w DCU Chrisa Pratta i Pom Klementieff?

James Gunn odpowiadający od pewnego czasu za tworzenie filmowo-serialowego uniwersum DC Comics deklarował już wcześniej, że jest otwarty na współpracę z niektórymi ze swoich stałych współpracowników, z którymi przez lata tworzył filmy o Strażnikach Galaktyki. Przez ostatnie miesiące w tym kontekście wymieniało się między innymi Chrisa Pratta i Pom Klementieff. Wygląda na to, że nie bez przyczyny, bo Gunn dał nam do zrozumienia, że faktycznie może mieć w zanadrzu przygotowane role dla wspomnianej dwójki. Dyrektor DC Studios znany jest ze wdawania się w interakcję z fanami w mediach społecznościowych i ostatnio zabrał się za odpowiadania na kolejne pytania użytkowników portalu Threads. Jedno z nich dotyczyło tego, czy jest szansa na to, że zobaczymy Christa Pratta i Pom Klementieff grających samych siebie w serialu „Peacemaker”.

ANNUAL_BREADTH_UPDATE_DIS_Display_970x250_V2-PL (1).jpg

Co zaskakujące, Gunn odpowiedział w dosyć jednoznaczny sposób, że są powody, dla których nie chciałby, aby którekolwiek z tej dwójki grało siebie w DCU. Twórca zasugerował tym samym, że zarówno dla Pratta jak i Klementieff ma przygotowane inne role w swoich filmach lub serialach ze świata DC Comics i dlatego nie chce, aby aktorzy zagrali samych siebie w ramach krótkiego, komediowego epizodu.

Koniecznie sprawdź też:

Warto przypomnieć, że na początku lipca Klementieff  otwarcie przyznała, że rozmawiała już z Gunnem na temat „pewnej roli”, którą mogłaby objąć w nowym DCU. Już wtedy wydawało się, że Klementieff jest bardzo blisko angażu, a ostatnia wypowiedź Gunna tylko utwierdza nas w przekonaniu, że aktorkę naprawdę możemy zobaczyć w którymś z projektów DC Studios. Fani od razu zaczęli spekulować, w kogo mógłby wcielić się Chris Pratt i – absolutnie bez zaskoczeń – murowanym faworytem z miejsca stał się Booster Gold. W planach Gunna jest bowiem serial o tym superbohaterze mający koncentrować się na historii nieudacznika z przyszłości, który wykorzystał technologię ze swoich czasów, aby stać się herosem w dawnych czasach.

zdj. Marvel