Na ten serial czekaliście – 100% pozytywnych recenzji! W końcu trafi też do Polski!

Mamy świetne wiadomości dla wszystkich miłośników serialowych kryminałów. Produkcja „Dark Winds” od stacji AMC, która niedawno doczekała się przedłużenia na trzeci sezon zawita w końcu do Polski. Serial osadzony w realiach Ameryki lat 70. ubiegłego i opowiadający historię policjantów z plemienia Nawaho dostępny będzie w Polsce od listopada!

Gdzie obejrzeć serial „Dark Winds”? Premiera w Polsce w końcu potwierdzona!

Serial „Dark Winds” bazujący na serii powieści „Leaphorn i Chee” autorstwa Tony'ego Hillermana łączy elementy thrillera, dramatu i westernu i skupia się na ukazaniu zderzenia dwóch światów: współczesnego i duchowego.

Akcja serialu zatytułowanego w Polsce „Szepty mroku” rozgrywa się w 1971 roku na odległych terenach należących do plemienia Navajo w pobliżu Monument Valley. Głównym bohaterem jest porucznik Joe Leaphorn (Zahn McClarnon) z policji plemiennej, który staje do walki z serią pozornie niepowiązanych ze sobą przestępstw. Zbliżając się do prawdy, odkrywa tajemnice ze swojej przeszłości. W tej podróży towarzyszy mu jego nowy zastępca, Jim Chee (Kiowa Gordon), który także ma do wyrównania stare rachunki z młodości spędzonej w rezerwacie. Mężczyźni wspólnie walczą z siłami zła, sobą nawzajem i własnymi demonami na drodze do zbawienia.

Serial będzie miał swoją premierę w Polsce 16 listopada o godzinie 22:00 na kanale AMC. Nowe odcinki będą emitowane co tydzień w czwartki aż do 21 grudnia. Na pierwszy sezon składa się 6 epizodów. Pierwsze dwa sezony „Dark Winds” zostały pozytywnie ocenione przez krytyków na 100%. Wśród widzów pozytywnie produkcję ocenia natomiast 86% głosujących.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. AMC