Deadpool i Wolverine na wspólnej fotce! Hugh Jackman W KOŃCU w klasycznym stroju!

Wygląda na to, że wraz z filmowym spotkaniem Deadpoola i Wolverine'a, w kreacjach stworzonych przez Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana, spełni się jeszcze jedno marzenie fanów Marvela. Pierwsza fotka z filmu potwierdza, że tym razem Logan wdzieje na siebie swój kultowy żółty strój z komiksów.

Prace nad trzecim filmem o Deadpoolu trwają od kilku tygodni, ale do tej pory – obok spojrzenia na kostium tytułowego bohatera – postępy realizacyjne były trzymane w tajemnicy. Nowy materiał z planu udostępniony na Instagramie przez samego Ryana Reynoldsa daje nam pierwszy wgląd w jedną ze wspólnych scen Deadpoola i Wolverine'a, w którego ponownie wciela się Hugh Jackman. Zerknijcie tylko, jak zapowiada się wymarzony team-up

Zobacz też: Tego się nie spodziewaliście! Bójka z Loganem i WIELKA niespodzianka na planie „Deadpoola 3”.

Przypomnijmy, że nowy film o Deadpoolu będzie pierwszą produkcją serii osadzoną w uniwersum Marvela. Zakulisowe doniesienia ujawniają, że w filmie pojawi się wiele znanych twarzy z poprzednich produkcji o X-Menachzaś zaledwie kilka dni temu zasugerowano, że w obsadzie znajdzie się też miejsce dla Jennifer Garner, poracającej do roli Elektry z filmu z 2004 roku. W filmie zobaczymy również między innymi Morenę Baccarin jako Vanessę oraz Matthew McFadyena („Sukcesja”) i Emmę Corin („The Crown”). W obsadzie nie powróci natomiast Zazie Beetz.

Scenariusz przygotowali Rhett Reese i Paul Wernick pracujący przy dwóch pierwszych częściach serii. Wcześniej opracowaniem historii do filmu „Deadpool 3” zajmowały się siostry Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Loeglin. Reżyserią zajmuje się Shawn Levy.

Produkcja trafi do widzów już 3 maja 2024 roku.

F0r6GbQacAUng-4-min.jpg

zdj. Disney