Deadpool ma nowy kostium! Pierwsze zdjęcia Ryana Reynoldsa z planu

Od tygodni trwają prace nad trzecim filmem o Deadpoolu. W końcu trafiły do nas pierwsze zdjęcia z planu, a na nich pojawił się główny gwiazdor produkcji. Zobaczcie jak Ryan Reynolds prezentuje się jako Deadpool w swoim nowym kostiumie.

Ryan Reynolds na planie filmu „Deadpool 3

Zdjęcia dające nam pierwsze spojrzenie na Ryana Reynolds wracającego do roli Deadpoola ujawniają, że kostium tytułowego bohatera nie przejdzie zbyt dużych zmian. Jak widzimy, Wade Wilson zachowa swój tradycyjny czerwono-czarny kostium i wprowadzi w nim zaledwie kilka małych zmian. Strój wydaje się mieć też wyraźnie jaśniejszy odcień czerwieni niż wcześniej.

Nowy film o Deadpoolu będzie pierwszą produkcją serii osadzoną w uniwersum Marvela. Zakulisowe doniesienia ujawniają, że w filmie pojawi się wiele znanych twarzy z poprzednich produkcji o X-Menach. Oczywiście jedną z głównych ról odegra Hugh Jackmana jako Wolverine.

Sprawdź też: Czy oni naprawdę ZABILI tę postać?! Marvel zszokował widzów.

Deadpool 3” będzie pierwszym superbohaterskim widowiskiem Marvela zaplanowanym na przyszły rok. Produkcja trafi do widzów już 3 maja 2024 roku. Oprócz Ryana Reynoldsa w filmie zobaczymy też m.in. Morenę Baccarin jako Vanessę oraz Matthew McFadyena („Sukcesja”) i Emmę Corin („The Crown”). W obsadzie nie powróci natomiast Zazie Beetz. Scenariusz przygotowali Rhett Reese i Paul Wernick pracujący przy dwóch pierwszych częściach serii. Wcześniej opracowaniem historii do filmu „Deadpool 3” zajmowały się siostry Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Loeglin. Reżyserią zajmuje się Shawn Levy.

zdj.