„Deadpool i Wolverine” z nową zapowiedzią. Będzie brutalnie i sprośnie

Marvel rozpoczął sprzedaż biletów na jedyną ze swoich kinowych premier tego roku. Za nieco ponad dwa miesiące na duży ekran wkroczą Deadpool i Wolverine. Wspólna przygoda dwóch popularnych herosów, których ponownie zagrali Ryan Reynolds i Hugh Jackman, będzie pełna brutalnych scen oraz sprośnych żartów. Przekonacie się o tym w nowej zapowiedzi.

Deadpool i Wolverine” będzie ultra brutalny i sprośny

Ryan Reynolds zapowiadał już kilkukrotnie, że „Deadpool i Wolverine” będzie ultra brutalnym widowiskiem, pełnym przekleństw, zwłaszcza tych na K i obiecywał, że zobaczymy w kinach najlepszy film o Deadpoolu. W najnowszej zapowiedzi oprócz dzikich scen akcji pojawia się też kilka sprośnych żartów, ale Hugh Jackman uspokajał w ostatnim z wywiadów, że scenariusz napisany wspólnymi siłami przez Reynoldsa i reżysera wręcz kipi od miłości do postaci Wolverine'a. Aktor obiecywał też, że fani będą zadowoleni z tego, jakiego Logana zobaczą na ekranie.

Sprawdź też: „Spider-Man 4” w końcu spełni marzenia fanów? Co z powrotem poprzednich wersji Pajączka?

Po stawieniu czoła kilku zawodowym niepowodzeniom, podczas kryzysu wieku średniego, Wade Wilson postanawia oficjalnie wycofać się z bycia Deadpoolem i zostać sprzedawcą używanych samochodów. Ale kiedy nad jego przyjaciółmi, rodziną i całym światem pojawia się widmo zagłady, Deadpool ponownie staje się potrzeby i postanawia wrócić z emerytury. Tego zadania nie zdoła jednak wypełnić sam, więc postanawia zrekrutować niechętnego i nieufnego Wolverine'a, aby stanął do walki nie tylko o ich przetrwanie, ale ostatecznie także ich dziedzictwo.

Na kinową premierę filmu „Deadpool i Wolverine” musimy poczekać do 26 lipca 2024 roku. Na ekranie obok Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana pojawią się: Karan Soni (Dopinder), Leslie Uggams (Blind Al), Morena Baccarin (Vanessa), Stefan  (Colossus), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Shioli Kutsuna (Yukio) i Rob Delaney (Peter).

zdj. Marvel