„Diuna 2” za chwilę trafi na HBO Max. Premiera w maju coraz bliżej

W najbliższych dniach i tygodniach platforma HBO Max będzie znajdowała się w centrum streamingowego rynku z dwóch powodów. Pierwszy z nich to zamknięcie dotychczasowego serwisu streamingowego i zastąpienie go platformą Max. Druga do premiera wyczekiwanego filmu „Diuna: część druga”.

Kiedy „Diuna 2” trafi na HBO Max? Premiera już za chwilę

Coraz więcej wskazuje na to, że film Diuna: część druga pojawi się w streamingu jeszcze  w tym miesiącu. Do tej pory wydawało się, że na jego premierę trzeba będzie poczekać przynajmniej do połowy czerwca, ale teraz wydaje się, że zobaczymy go na platformie HBO Max, a w niektórych rynkach w serwisie Max już 21 maja. „Diuna 2” najprawdopodobniej posłuży więc Warnerowi do przyciągnięcia widzów do nowego serwisu, który właśnie 21 maja pojawi się w kilkunastu krajach Europy.

Sprawdź też: Nadchodzi miesiąc serialowych MEGA premier! W czerwcu zobaczymy 4 wyczekiwane nowości!

diuna 2 kiedy premiera na hbo

O takiej dacie premiery świadczy umiejscowienie filmu na liście nadciągających premier pomiędzy tytułami, których premiery przypadają na 20 i 23 maja. Listę zapowiedzi umieścił amerykańska wersja serwisu Max, więc możemy traktować to jako dosyć wiarygodny prognostyk. Mimo że w Polsce na zastąpienie serwisu HBO Max przez Max trzeba będzie poczekać do 11 czerwca, to produkcja od 21 maja będzie się dostępna również w naszym kraju, tylko że jeszcze w ramach serwisu HBO Max.

zdj. Warner Bros.