Nadchodzi miesiąc serialowych MEGA premier! W czerwcu zobaczymy 4 wyczekiwane nowości!

Czerwiec będzie najbardziej gorącym miesiącem roku jeśli chodzi o serialowe premiery. Na przestrzeni niespełna 30 dni do widzów trafią aż cztery wyczekiwane premiery. Trzy z nich to popularne seriale wracające z nowymi sezonami, ale pojawi się też jedna serialowa nowość.

Nowy serial z „Gwiezdnych wojen” i   „The Boys” z premierami w czerwcu

W czerwcu czeka nas kumulacja serialowych premier. Ze względu na zeszłoroczne strajki scenarzystów i aktorów niektóre seriale zostały opóźnione i nie trafiły do widzów w poprzednich miesiącach. To wszystko sprawiło, że w ciągu jednego miesiąca doczekamy się aż czterech wyjątkowo głośnych debiutów na małym ekranie. Aż trudno sobie przypomnieć, kiedy w jednym miesiącu rywalizacja o widza w streamingu była tak mocna, jak będzie to miało miejsce w czerwcu.

Jako pierwszy swoją obecność zaznaczy serial „Gwiezdne wojny: Akolita”. Najnowsza aktorka produkcja ze świata „Star Wars” zawita do widzów serwisu Disney+ 4 czerwca i premierowo pokazane zostaną dwa pierwsze odcinki. Produkcja zabierze widzów do czasów, kiedy kończy się epoka zwana Wielką Republiką.

Sprawdź też: „Godzilla Minus One” najchętniej piraconym filmem na świecie. Gdzie go obejrzeć?

Star Wars nowy serial

Akcja rozegra się mniej więcej na około sto lat przed filmowymi prequelami, kiedy w galaktyce na nowo pojawiają się mroczne siły. Głównymi bohaterami historii zostaną była padawanka Jedi i jej dawny mistrz, którzy próbują rozwikłać serię brutalnych zbrodni i w efekcie trafiają na trop szerszej konspiracji.

W następnym tygodniu, a dokładnie to 13 czerwca do widzów zawita natomiast wyczekiwany od miesięcy  czwarty sezon serialu „The Boys”. Jego akcja rozpocznie się na chwile po zakończeniu spin-offu „Pokolenia V”, kiedy to Victoria Neuman jest bliżej Gabinetu Owalnego niż kiedykolwiek wcześniej i znajduje się pod opieką potężnego Homelandera, który umacnia swoją władzę w Vought. Tymczasem Butcher, któremu pozostały ostatnie miesiące życia, stracił zaufanie syna Becci, a także pozycję lidera w drużynie Chłopaków.

Ród Smoka”: sezon 2 i The Bear” w drugiej połowie czerwca

Już trzy dni później, bo 16 czerwca wrócimy do świata „Gry o Tron”. Swoją premierę na platformie Max będzie miał drugi sezon „Rodu smoka”, w którym zobaczymy, jak cały Westeros znajduje się na krawędzi krwawej wojny domowej. Zielona Rada wspierająca króla Aegona i Czarna Rada królowej Rhaenyry walczą o wpływy. Każda ze strony rości sobie prawo do Żelaznego Tronu. Zielony i Czarny zwiastun odzwierciedlają tę walkę tworząc dwie oddzielne, ale uzupełniające się części tej samej historii.  W drugim sezonie królestwo zostaje podzielone, dlatego widzowie również muszą wybrać jedną ze stron domu Targaryenów.

Ostatnia z serialowych premier czerwca to trzeci sezon „The Bear”. Stacja FX poinformowała właśnie, że jeden z najlepiej ocenianych seriali ostatnich lat powróci do widzów 27 czerwca.

Premiery seriali w czerwcu:

  • „Gwiezdne wojny: Akolita” — 4 czerwca
  • „The Boys” sezon 4 — 13 czerwca
  • „Ród smoka” sezon 2 — 16 czerwca
  • „The Bear” sezon 3 — 27 czerwca

zdj. Warner Bros. / Disney / Amazon