Dwóch Batmanów, Supergirl i szaleństwo multiwersum w nowym zwiastunie „Flasha”

Odliczanie do premiery nowego filmu o Flashu wkracza na ostatnią prostą. Superbohaterskie widowisko DC Comics doczekało się właśnie pełnego zwiastuna. Zobaczcie, jak zapowiada się film mający zresetować filmowe uniwersum i otworzyć drzwi do zupełnie nowego rozdziału w świecie Batmana i Supermana. Obok Flasha w zapowiedzi pojawili się Supergirl, a także dwóch Batmanów.

Flash rusza przez multiwersum – nowy Batman, Supergirl i kto jeszcze?

Film ma doprowadzić do pełnoprawnego zresetowania DCEU i zaprezentować widzom alternatywne światy w ramach filmowego uniwersum DC. Film pokaże różne wersje Flasha (granego przez Millera)  i Mrocznego Rycerza. W roli Batmana w filmie pojawi się zarówno Keaton, jak i znany z poprzednich odsłon kinowego uniwersum DC Ben Affleck.

Sprawdź też: Warner stawia na kino – 20 premier rocznie. Nie będzie filmów tworzonych dla streamingu.

W obsadzie produkcji, poza Millerem, są także Sasha CalleMaribel Verdu, która zagrała matkę Flasha, Kiersey Clemons wracająca do roli Iris West oraz Ron Livingston debiutujący w roli ojca Flasha. Reżyseruje Andy Muschietti według scenariusza Christiny Hodson („Ptaki Nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn”).

Kinowa premiera filmu „Flash” została zaplanowana na 16 czerwca tego roku.

 

zdj. Warner Bros.