Fani Harry'ego Pottera ją uwielbiają. Aktorka dołączyła do Marvela

Wygląda na to, że w Marvelu zamelduje się kolejne nazwisko znane z filmowej serii o Harrym Potterze. Najnowsze przecieki ujawniają, że jedną z nowych postaci w MCU zagra Natalia Tena ciesząca się sporą sympatią wśród fanów czarodziejskiego uniwersum.

Natalia Tena dołącza do Marvela. W jakiej produkcji ją zobaczymy?

Filmowe uniwersum Harry'go Pottera przyciągnęło sporo świetnych aktorów i aktorek, więc nic dziwnego, że część z nich znalazła także swoje miejsce w filmowym uniwersum Marvela. Jako pierwsi z czarodziejskiego świata do MCU zawitali David Bradley i Toby Jones. Obaj aktorzy pojawili się w filmie „Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie”, a drugi z nich powtórzył rolę Zoli w kontynuacji przygód Kapitana Ameryki z 2014 roku.

Między światem czarodziejów i superbohaterów krążyli też Jude Law, Gemma Chan – oboje pojawili się w pierwszym filmie z przygodami Kapitan Marvel i wystąpili w serii „Fantastyczne zwierzęta”, a Chan otrzymała także angaż w innej roli w produkcji „Eternals” – David Tennant („Jessica Jones”) oraz Claudia Kim („Avengers: Czas Ultrona”).

Sprawdź też: Arcydzieło science fiction w netfliksowym wydaniu. Tak wygląda „Problem trzech ciał”.

Natalie Tena harry potter

Teraz podobny transfer zaliczy Natalia Tena, którą fani Harry'ego Pottera uwielbiają za rolę Nimfadory Lupin, czarowny półkrwi i metamorfomaga. Jako uczennica Hogwartu należała do Hufflepuffu, a następnie wstąpiła do Zakonu Feniksa, gdzie poznała Rumusa Lupina, za którego później wyszła za mąż. Zginęła w Bitwie o Hogwart. 

Aktorka miała niedawno otrzymać angaż do nowego projektu Marvela i ponoć nakręciła już nawet swoje sceny. Na razie nie ujawniono, o jaki projekt chodzi, ale w grę wchodzą takie produkcje jak „Deadpool 3”, „Agatha: Darkhold Diaries”, „Ironheart”, a także „Wonder Man”, „Daredevil: Born Again” i „Thunderbolts”.

zdj. Warner Bros.