Film „Ant-Man i Osa: Kwantomania” w maju trafi na polskie płyty DVD i Blu-ray. Jakie wydania dostaniemy?

Superbohaterskie widowisko „Ant-Man i Osa: Kwantomania” trafi niedługo na platformę Disney+ i doczekało się właśnie polskiej daty premiery na płytach DVD i Blu-ray. W jakich wydaniach nowa produkcja Marvela trafi do polskich widzów?

Ant-Man i Osa: Kwantomania” w Polsce na DVD i Blu-ray w maju

Niedawno informowaliśmy na łamach Filmożerców, że film „Ant-Man i Osa: Kwantomania” dostępny będzie w ramach cyfrowej dystrybucji od 18 kwietnia. Data ta może, ale nie musi też dotyczyć debiutu na platformie Disney+. W Stanach Zjednoczonych najnowsza odsłona MCU pojawi się na płytach 16 maja i dostępna będzie na wszystkich trzech nośnikach: DVD, Blu-ray i 4K UHD. W Polsce trzecie przygody Ant-Mana pojawią się natomiast później i nie doczekają się oczywiście edycji na nośniku Ultra HD Blu-ray.

Sprawdź też: Szefowa Lucasfilm szokuje: Film Kevina Feigego był wymysłem dziennikarzy? Konflikt na linii Feige-Kennedy.

W naszym kraju film „Ant-Man i Osa: Kwantomania” trafi na płyty DVD i Blu-ray dopiero 31 maja. W ofercie pojawią się wyłącznie standardowe wydania na DVD i Blu-ray. Ponownie zabraknie dodatkowej edycji w steelbooku, którą przez długi czas otrzymywały na naszym rynku filmy MCU.

Materiały dodatkowe w filmie „Ant-Man i Osa: Kwantomania”:

  • Wszystko w rodzinie
  • Potężni wrogowie
  • Gagi
  • Sceny niewykorzystane
  • Komentarze audio twórców 

ant-man i osa kwantomania bd-min.jpg 

zdj. Marvel