Wielki powrót do świata „The Walking Dead”! Andrew Lincoln w zapowiedzi własnego serialu!

Fani serialu „The Walking Dead” od długich miesięcy czekają na powrót do uniwersum jego głównego gwiazdora. Platforma AMC+ w końcu zaprezentowała pierwszą zapowiedź spin-offu mającego kontynuować historię Ricka Grimesa i Michonne. Serial zatytułowany „The Walking Dead: The Ones Who Live” ma się ukazać w 2024 roku.

Rick i Michonne wracają do świata „The Walking Dead

Serial „The Walking Dead: The Ones Who Live” opowie o wielkiej miłości dwóch postaci, którym fanom tego uniwersum przedstawiać nie trzeba. Akcja spin-offu o Ricku i jego małżonce Michonne, rozgrywa się na sześć lat po zaginięciu Ricka.

Ich losy zmieniły się pod wpływem zmienionego świata. Dzieli ich tysiące kilometrów, niepowstrzymana siła i duchy tego, kim byli. Rick i Michonne zostają rzuceni w inny świat, zbudowany na wojnie przeciwko umarłym… I ostatecznie, wojnie przeciwko żywym. Czy zdołają odnaleźć drogę — do siebie nawzajem i do tego, kim byli wcześniej — znajdując się w zupełnie nowych okolicznościach? Czy będą od tej pory wrogami? Kochankami? Ofiarami? Zwycięzcami? Czy bez siebie, nawet jeśli przeżyją, odkryją, że sami stali się... Żywymi Trupami?.

Serial został stworzony przez Scotta M. Gimple’a, który czuwał nad nim jako showrunner i producent wykonawczy. W rolach głównych powracają Andrew Lincoln i Danai Gurira. Lincoln wcielający głównego bohatera serialu „The Walking Dead” rozstał się z produkcją w dziewiątym sezonie po ośmiu latach spędzonych na planie. Podobny los spotkał też Michonne. Wcielająca się w nią Gurira dołączyła do stałej obsady w trzeciej serii i przez kolejne siedem serii pozostawała jedną z głównych gwiazd produkcji. Ich odejście było wielkim ciosem dla fanów, którzy nie mogli pogodzić się z rozstaniem Ricka i Michonne. Teraz mają szansę zobaczyć ich ponowne spotkanie i dalsze losy.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. AMC+