Garfield parodiuje Deadpoola i Wolverine'a. Nowy plakat i fragment animacji z Chrisem Prattem

W sieci pojawił się nowy fragment pełnometrażowej animacji, w ramach której widzowie powrócą do postaci kota Garfielda. W adaptacji popularnych komiksowych pasków główną rolę zagrał Chris Pratt, gwiazdor „Strażników Galaktyki 3”. Zadebiutował też nowy plakat, którym Garfield sparodiował plakat filmu „Deadpool i Wolverine”.

Nowy animowany film ma stanowić dość wierne przeniesienie komiksu na ekran i skupić się na relacji Jona Arbuckle'a z cynicznym i obibokowatym kotem Garfieldem oraz nierozgarniętym beaglem Odim. W filmie zobaczymy, jak dwóch bohaterów decyduje się na opuszczenie domowego zacisza – wyruszywszy na przygodę przypominającą heistowe kryminały, tytułowy kocur przetnie szlaki z innym futrzakiem, podającym się za jego długo zaginionego ojca.

Sprawdź też: Nieprzekonani do nowej „Planety Małp”? Pokazano aż siedem minut z filmu

Kiedy premiera nowego „Garfielda”?

Obok Chrisa Pratta w obsadzie „Garfielda” są między innymi: Brett Goldstein, aktor dobrze znany widzom „Teda Lasso” na Apple TV+, Bowen Yang, komik z bieżących sezonów słynnego skeczowego show „Saturday Night Live”Nicholas Hoult („Mad Max: Na drodze gniewu”), Samuel L. Jackson („Kapitan Marvel”), Ving Rhames („Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One”), Hannah Waddingham („Ted Lasso”) i Cecily Strong („Schmigadoon”). Nowy zwiastun potwierdza, że w produkcji usłyszymy też wcielającego się w rolę Odiego Harveya Guilléna („Co robimy w ukryciu”) oraz rapera Snoop Dogga

Scenariusz do nowego filmu o Garfieldzie stworzył David Reynolds („Gdzie jest Nemo”). Reżyserią zajął się natomiast Mark Dindal („Kurczak Mały”, „Nowe szaty króla”). Wyprodukowaniem filmu zajęły się wytwórnie Alcon Entertainment oraz Sony Pictures, która ma zająć się dystrybucją. Dodajmy, że twórca komiksowego pierwowzoru, czyli Jim Davis pełni przy filmie funkcję producenta wykonawczego.

Nowa przygoda Garfielda ma trafić na ekrany kin dokładnie 31 maja tego roku. W tym samym czasie film zobaczą też polscy widzowie (do rodzimych kin trafi też wersja z dubbingiem).

Garfield plakat

zdj. Sony