Godzilla i Kong wrócą do kin parę tygodni wcześniej! Studio ustaliło nową datę premiery

Wygląda na to, że na kolejne wielkie starcie w MonsterVerse poczekamy nieco krócej, niż pierwotnie zapowiadano. W ramach najnowszej roszady w tegorocznym harmonogramie wytwórnia Warner Bros. Pictures podjęła decyzję o przyspieszeniu premiery filmu Godzilla i Kong: Nowe imperium”. Kiedy trafi do kin?

Godzilla i Kong: Nowe imperium” – premiera w kinach przyspieszona

Nowy film ze świata MonsterVerse stanowi kontynuację historii opowiedzianej w produkcji „Godzilla kontra Kong” i zupełnie nową przygodą, w której wszechmocny Kong i przerażająca Godzilla stają w obliczu kolosalnego, nieodkrytego dotąd zagrożenia skrywającego się zakamarkach naszego świata. Zagrożenia, które rzuca wyzwanie ich istnieniu – i naszemu. Godzilla i Kong: Nowe imperium” zagłębia się w historię tytułowych Tytanów i ich pochodzenie, a także tajemnice Wyspy Czaszki. Trafiamy na ślady mitycznej bitwy, która zrodziła te potężne i niezwykłe istoty i związała je z ludzkością na zawsze.

W ramach najnowszego posunięcia kierownicy wytwórni Warner Bros. postanowili przyspieszyć premierę filmu o pełne dwa tygodnie. Wcześniej produkcję mieliśmy zobaczyć w połowie kwietnia. Teraz ujawniono, że „Nowe imperium” zawita na ekrany dokładnie 29 marca

Sprawdź też: Twórcy „Gry o tron” chcą podbić Netfliksa. Oto ich nowy serial science fiction

Reżyserem widowiska jest Adam Wingard pracujący też nad poprzednim filmem z MonsterVerse. Główne role w „Nowym imperium” zagrali: Dan Stevens („Gość”), Fala Chen („Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”). Do swoich ról z poprzedniej odsłony MonsterVerse wracają natomiast Rebecca HallBrian Tyree Henry i Kaylee Hottle.

zdj. Warner Bros.