Król potworów powrócił! Kurt Russel i Godzilla podbiją platformę Apple TV+

Apple TV+ szykuje się do odsłonięcia przed widzami swojego nowego serialu rozgrywającego się w uniwersum ostatnich filmów o Godzilli i King Kongu. Produkcja „Monarch: Dziedzictwo potworów”  z głównymi rolami Kurta Russella i jego syna Wyatta Russella doczekała się właśnie nowej zapowiedzi. Kiedy premiera?

To obowiązkowy tytuł dla fanów „Godzilli”! Zwiastun serialu „Monarch: Dziedzictwo potworów ”

Akcja serialu będzie rozgrywała się przede wszystkim po wydarzeniach z pierwszego filmu o Godzilli z 2014 roku, w którym starcie między Godzillą a Tytanami zrównało San Francisco z ziemią i ustanowiło nową, szokującą rzeczywistością. Historia skupi się na rodzinie próbującej odkryć ukryte tajemnice związane z potworami i spuścizną łącząca ich z tajną organizacją znaną jako Monarch. Podążając śladami ojca, rodzeństwo trafia na ślady prowadzące ich do lat 50. ubiegłego wieku i ukrywanego przed opinią publiczną świata potworów oraz postaci oficera Lee Shawa (przedstawionego na dwóch różnych etapach życia – w latach 50. i współcześnie – i zagranego przez przez obu Russellów).

To Cię zainteresuje!

Dla Kurta Russella Monarch” jest jedną z pierwszych ról na małym ekranie od wielu dekad. Jeden z ostatnich występów w serialu aktor zaliczył w 1977 roku za sprawą „Hawaii Five-0”. Jego syn, Wyatt Russell, pojawiała się wcześniej w odcinkowcach „Classified” i „Falcon i Zimowy żołnierz”. W obsadzie serii Apple'a są też: Anna Sawai („Pachinko”), Kiersey Clemons („Dope”), Ren Watabe („461 Lunch Boxes”), Joe Tippett („Mare z Easttown”) i Elisa Lasowski („Wersal”).

Kiedy premiera „Monarch: Dziedzictwo potworów”?

Jako showrunner za serię odpowiada Chris Black, producent wielu telewizyjnych przebojów, wśród których znajdują się takie tytuły jak „Star Trek: Enterprise”, „Mad Men” oraz „Gotowe na wszystko”.

„Monarch: Dziedzictwo potworów” zadebiutuje na platformie Apple TV+ w 17 listopada tego roku.

zdj. Apple TV+