Przyszłość tak dobrze jeszcze nie wygladała! To będzie największe kinowe widowisko września!

Do sieci trafiły dziś dwa nowe materiały zapowiadające Twórcę, czyli znakomicie rysujące się widowisko science fiction od Garetha Edwardsa, autora „Łotra 1” i „Strefy X”. Rzućcie okiem na nową zapowiedź i pierwszy fragment z filmu o wojnie ludzi ze sztuczną inteligencją.

Podczas wojny toczącej się pomiędzy ludźmi a siłami AI, były agent służb specjalnych zostaje zrekrutowany do zlikwidowania nieuchwytnego architekta technologii. Twórca wynalazł broń, która może przyczynić się do zakończenia wojny, ale też niesie niebezpieczeństwo dla całej ludzkości. Joshua wraz z zespołem docierają do miejsca, gdzie odkrywają, że bronią będącą zagrożeniem dla świata, którą mieli zniszczyć, jest sztuczna inteligencja w postaci małego dziecka.

Koniecznie sprawdź:

W obsadzie „Twórcy”, obok grającego główną rolę Johna Davida Washingtona („BlacKkKlansman”), są przede wszystkim: Gemma Chan („Eternals”), Allison Janney („Mamuśka”), Ken Watanabe (który zastąpił przymierzanego wcześniej do tej samej roli Benedicta Wonga), Sturgill Simpson („Czas krwawego księżyca”) i Ralph Ineson („Zielony Rycerz”). Edwards odpowiada też za scenariusz filmu, razem z Chrisem Weitzem („Łotr 1”).

„Twórca” zadebiutuje na ekranach już pod koniec tego miesiąca, dokładnie 29 września.

F5Yk4zmbAAAF1fH-min.jpg

F5bRVa6aYAASvLQ-min.jpg

Zdj. 20th Century