Gwiazdor „To” zagrał u boku Nicolasa Cage’a. Oto pierwsza fotka z thrillera post-apo „Arcadian”

Nicolas Cage pojawił się na pierwszej fotce z nowego postapokaliptycznego thrillera. W filmie „Arcadian” (wcześniej zatytułowanym „Sand and Stones”) u boku aktora pojawiają się Jaeden Martell („To”) i Maxwell Jenkins („Zagubieni w kosmosie”). Akcja filmu rozgrywa się się w świecie po cywilizacyjnym kolapsie i gwałtownym spadku populacji. 

Aktor z „Mandy”, „Świni” i „Nieznośnego ciężaru wielkiego talentu” wciela się w rolę farmera-odludka, który wraz ze swoimi dwoma nastoletnimi synami zdołał przetrwać katastrofę. Rodzina wciąż znajduje się w niebezpieczeństwie. Każdej nocy, tuż po zachodzie słońca, na żer wychodzą krwiożercze istoty i mordują wszystko, co stoi na ich drodze. Po tym, jak jeden z synów podejmuje lekkomyślną decyzję i naraża się na atak, bohaterowie zostają zmuszeni do brutalnej walki o życie.

Sprawdź też: Marvel ma problem. „Ant-Man i Osa: Kwantomania” to jeden z najgorzej ocenianych filmów MCU.

Jako reżyser za „Arcadian” odpowiada Ben Brewer, twórca „Skarbca” z 2016 roku (innego filmu z główną rolą Cage'a) i zarazem specjalista od efektów specjalnych (jego pracę widzieliśmy między innymi przy „Wszystko wszędzie naraz”). Scenariusz napisał Michael Nilon („Braven”). Za wyprodukowanie filmu odpowiadają między innymi firmy Saturn Films (należąca do Nicolasa Cage'a), Redline Entertainment oraz Highland Film Group. Data premiery nie została jeszcze ujawniona. Jak donosi The Hollywood Reporter – zdjęcia dobiegły końca. Obecnie trwają prace montażowe.

Źródło: THR / zdj. Highland Film Group.