Harrison Ford debiutuje w Marvelu. Tim Blake Nelson wraca jako złoczyńca. Zdjecia z planu „Kapitana Ameryki 4”

Na planie filmu „Kapitan Ameryka: New World Order” pojawiły się kolejne gwiazdy. Do pracy przy nowym widowisku Marvela zameldował się Harrison Ford oraz Tim Blake Nelson.

W Nowym Jorku na planie czwartego filmu z serii „Kapitan Ameryka” pojawił się w ostatnich dniach już Anthonym Mackie wracający jako Sam Wilson oraz Liv Tyler, która po piętnastu latach wróci do roli Betty Ross. Tym razem uchwycony na zdjęciach został Harrison Ford debiutujący w roli Thaddeusa Rossa. Ford zastąpił w roli Rossa aktora Williama Hurta, który zmarł w marcu zeszłego roku na raka prostaty. Wśród aktorów pracujących aktualnie na planie  filmu „Kapitan Ameryka: New World Order” znajduje się też Tim Blake Nelson wracający jako Samuel Sterns z filmu „Incredible Hulk”, który ma być głównym złoczyńcą nowej produkcji Marvela.

Sprawdź też: Prezes Marvel Entertainment zwolniony. Ike Perlmutter rozstaje się z firmą po 30 latach.

Jako reżyser nad projektem czuwa Julius Onah, twórca filmów „Paradoks Cloverfield” oraz „Luce”. Scenariusz do filmu napisali Malcolm Spellman, główny scenarzysta oraz twórca serialowych przygód Falcona i Zimowego żołnierza, oraz Dalan Musson, który również miał swój udział przy drugim aktorskim serialu Marvela. Premiera filmu „Kapitan Ameryka: New World Order” odbędzie się 3 maja 2024 roku.  

zdj. Marvel