HBO Max stawia na głośne premiery! Te filmy niedługo zobaczymy na platformie

W lutym na platformie HBO Max czekają na nas trzy głośne premiery filmowe. Do oferty serwisu zawitają kinowe produkcje z ostatnich miesięcy. Obok ujawnionego już akcyjniaka „Bez litości 3: Ostatni rozdział” będą to także dwa inne tytuły.

Nowe filmy na HBO Max w lutym. To kinowe produkcje z 2023 roku

gdzie obejrzec jesteś tam boże to ja margaret rachel mc adams

Jak już informowaliśmy na Filmożercach, na początku lutego platforma HBO Max pokaże swoim widzom zeszłoroczny przebój kinowy „Bez litości 3: Ostatni rozdział. Film z Denzelem Washingtonem w roli głównej pojawi się na kanale HBO już 4 lutego, a w ofercie serwisu streamingowego Warnera zamelduje się tego samego dnia lub nieco wcześniej, już 2 lutego. Nie będzie to natomiast jedyna głośna premiera lutego, którą przygotowała platforma HBO Max. W tym miesiącu obejrzeć będziemy mogli także dwa inne tytuły mające kinową premierę w zeszłym roku.

Jako pierwszy, już 11 lutego na HBO i HBO Max zamelduje się komediodramat „Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret” napisany i wyreżyserowany przez Kelly Fremon Craig. Produkcja bazująca na powieści Judy Blume z 1970 roku pod tym samym tytułem miała swoją światową premierę w kwietniu zeszłego roku, ale nie doczekała się szerokiej dystrybucji w polskich kinach. HBO Max da nam jednak okazję do tego, aby zapoznać się z tym tytułem, który przyniósł Rachel McAdams wcielającej się w drugoplanową bohaterkę sporo nominacji do prestiżowych nagród.

Sprawdź też: „Rojst” wraca z ostatnim sezonem! Netflix zebrał wielkie gwiazdy polskiego kina [ZWIASTUN]

W obsadzie produkcji są jeszcze Kathy Bates i Abby Ryder Fortson (w roli Margaret). Film opisywany jest jako ponadczasowa opowieść o dorastaniu koncentrująca się na nastolatce przeprowadzającej się do nowego miasta i zaczynającej rozważać wszystko, co dotyczy egzystencji, przyjaźni i okresu dojrzewania. Pełne miłości wsparcie oferuje jej matka (McAdams), która sama próbuje zaaklimatyzować się w nowym miejscu, oraz babcia Sylvia (Bates), starająca się odnaleźć szczęście w kolejnym etapie swojego życia.

Gdzie obejrzeć „Gran Turismo”? Film w lutym trafi na HBO Max

gdzie obejrzec gran turismo 

Tymczasem już tydzień, 18 lutego później na HBO i HBO Max (niewykluczone, że 16 lutego) pojawi się film „Gran Turismo” wyreżyserowany przez Neila Blomkampa, twórcę takich głośnych tytułów science fiction jak „Dystrykt 9” czy „Elizjum”. Produkcja bazująca na popularnej serii gier wyścigowych debiutowała w kinach w sierpniu zeszłego roku.

Bohaterem filmu jest Jann (Archie Madekwe), nastoletni gracz Gran Turismo, który razem z byłym kierowcą wyścigowym (David Harbour) i idealistycznym dyrektorem sportów motorowych (Orlando Bloom) zaryzykują wszystko, aby zmierzyć się z najbardziej elitarnym sportem na świecie. Scenariusz do filmu przygotował Jason Hall („Snajper”, „Chwała bohaterom”).

zdj. depositphotos / Sony Pictures