HBO Max usunie jeden z najlepszych seriali! Ostatni moment, żeby go nadrobić

Z polskiej oferty serwisu HBO Max zniknie niedługo jeden z najlepszych oryginalnych seriali HBO stworzonych na przestrzeni ostatnich lat. Na lipiec platforma zaplanowała usunięcie produkcji „Młody papież” oraz jego kontynuacji „Nowy papież”.

Młody papież” zniknie z platformy HBO Max

Jeśli na Waszej liście seriali do nadrobienia znajduje się „Młody papież” stworzony przez Paolo Sorrentino, to radzimy odłożyć inne serialowe zaległości i przesunąć produkcję, w której zagrał Jude Law na szczyt listy. Najnowsze zmiany w planach katalogowych platformy HBO Max ujawniają, że zarówno  „Młody papież”, jak i jego kontynuacja zatytułowana „Nowy papież”  mają zniknąć z serwisu za miesiąc, dokładnie 9 lipca.

Sprawdź też: Na ten serial czekaliście! Wielka premiera w końcu przybyła na HBO Max.

Nie mamy jeszcze pewności, czy będzie to trwałe usunięcie seriali z oferty, czy może tylko chwilowe przetasowanie katalogu, ale bardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje się pierwsza z opcji. Obydwie produkcje były w ciągu ostatnich kilku lat cały czas dostępne ofercie serwisu. Nie bez znaczenia jest też to, że serial nie był wielkim hitem i może być kolejną produkcją, którą studio Warner Bros. chce na stałe usunąć z katalogu tak jak miało to miejsce chociażby w przypadku „Westworld”.

Polecamy: 7 serialowych i filmowych premier na cały tydzień. Tych nowości nie możecie przegapić!

 

źródło: Filmozercy.com / zdj. HBO Max