HBO Max usunie swój kolejny serial! Jeszcze zdążycie go nadrobić

HBO Max nie oszczędza ostatnio swoich widzów. Z oferty platformy na przestrzeni paru miesięcy zniknęło kilka wyjątkowo głośnych i cenionych seriali. We wrześniu z serwisu usunięty zostanie jeszcze jeden oryginalny projekt stworzony przez HBO. O który tytuł chodzi i do kiedy można go oglądać w streamingu?

Z platformy HBO Max zniknie kolejny oryginalny serial

Platforma HBO Max pozbywa się ostatnio ze swojej oferty już nie tylko seriale na licencji, ale też swoje własne, oryginalne produkcje. Na początku lipca z katalogu usunięty został ceniony przez krytyków i widzów serial „Młody papież” stworzony przez Paolo Sorrentino. Produkcja opuściła katalog HBO Max razem z kontynuacja zatytułowana „Nowy papież”. Od 9 lipca seriale nie są już dostępne na platformie i na razie nic nie wskazuje na to, aby miały szybko powrócić. W kolejnych tygodniach HBO pozbyło się też dwóch głośnych miniseriali na licencji BBC. Z serwisu zniknęły produkcje „Quiz”, której gwiazdorem jest Matthew Macfadyen oraz „Des” opowiadający historię brytyjskiego seryjnego mordercy Dennisa Nilsena.

Koniecznie sprawdź też:

Teraz platforma HBO Max wraca do pozbywania się z oferty swoich własnych produkcji. Możemy potwierdzić, że na 14 września zaplanowano usunięcie serialu „Tacy właśnie jesteśmy”, za którego stworzenie odpowiada Luca Guadagnino, twórca filmu „Tamte dni, tamte noce”.

Serial opowiada o życiu nastolatka o imieniu Fraser, który po przenosinach z Nowego Jorku rozpoczyna nowy rozdział we włoskiej bazie wojskowej, gdzie prace otrzymała jego matka. Chłopak poznaje nową grupę rówieśników, z którymi spędza beztroskie lato i doświadcza skomplikowanych znajomości sprawiających, że musi zastanowić się nad swoją tożsamością.

 

zdj. HBO