HBO przypomina o premierze „Idola”. Oto nowy zwiastun kontrowersyjnego serialu

Już wkrótce do HBO Max trafi jeden z najbardziej kontrowersyjnych tytułów tego sezonu. Mowa o pokazanym przed kilkoma dniami w Cannes serialu „The Idol”, w którym na ekranie spotkają się Lily-Rose Depp i piosenkarz The Weeknd. Zobaczcie, jak produkcja prezentuje się w nowym zwiastunie.

W serialu zobaczymy, jak Jocelyn – bohaterka grana przez Depp – która z powodu załamania nerwowego musiała przerwać ostatnią trasę koncertową, postanawia upomnieć się o należny jej tytuł największej i najseksowniejszej gwiazdy pop w Ameryce. Jej pasje rozpala na nowo Tedros, impresario z nocnego klubu o mrocznej przeszłości. Czy miłosne przebudzenie pozwoli jej wspiąć się na wyżyny, czy może sprawi, że odkryje najciemniejsze zakamarki własnej duszy?

O serialu zrobiło się szczególnie głośno przed paroma miesiącami, kiedy to do sieci trafił artykuł The Hollywood Reporter, na łamach którego ujawniono zakulisowe skandale związane z twórcami, przede wszystkim z odtwórcą męskiej roli głównej i współtwórcą Samem Levinsonem („Euforia”). W ubiegłym tygodniu produkcję skrytykowali też przedstawiciele mediów biorący udział w Festiwalu Filmowym w Cannes. O ich reakcji na serial przeczytacie w tym miejscu

Tymczasem premiera „The Idol” została wyznaczona w Polsce na 5 czerwca

Zdj. HBO