Hugh Jackman zagra w Avengersach, jeśli Marvel przywróci TYCH DWÓCH bohaterów

Hugh Jackman zaliczy swój wielki powrót do superbohaterskiego świata Marvela już za kilka miesięcy w filmie „Deadpool i Wolverine”. Nie od dzisiaj wiadomo, że włodarze Disneya chcą, aby aktor pojawił się też w kolejnych projektach, w tym w filmie o Avengersach. Z najnowszych doniesień wynika, że Jackman jest chętny do pozostania w MCU, ale stawia jeden warunek.

Hugh Jackman zostanie w Marvelu na dłużej? Aktor stawia warunek

Od premiery filmu „Logan” przez kilka kolejnych lat Hugh Jackman sukcesywnie odmawiał Marvelowi powrotu do roli Wolverine'a, w którego wcielał się przez siedemnaście lat. Ostatecznie gwiazdor uległ jednak namową samego Ryana Reynoldsa i pojawi się we wspólnych przygodach Deadpoola i Wolverine'a, która trafią do kin pod koniec lipca bieżącego roku. Od wielu miesięcy mówi się, że włodarze Marvela chcą zrobić wszystko, aby nie był to jednorazowy występ Jackmana w MCU. Studio ma zdecydowanie ambitniejsze plany jeśli chodzi o wykorzystanie Logana w swoim uniwersum i chce, aby Wolverine odegrał istotną rolę w filmach o Avengersach.

Sprawdź też: „Dżentelmeni” – recenzja serialu. Już w marcu Netflix przynosi nam serial roku!

Latem zeszłego roku Jackman miał spotkać się z Kevinem Feigem, aby omówić swoją przyszłość w MCU, a prezes Marvela zapewniał aktora, że Wolverine ma do odegrania wielką rolę w filmie „Avengers: Secret Wars”. Najnowsze przecieki potwierdzają, że studio faktycznie rozmawia z aktorem na temat jego przyszłości w filmowym uniwersum, ale Jackman ma pewne warunki i nie chodzi wcale o kwestie finansowe.

Iron Man i Spider-Man w Avengers 6

Mówi się, że aktor zgodzi się na powrót, ale tylko wtedy, gdy studio sprowadzi do obsady filmu dwóch innych gwiazdorów wcielających się w poprzednich latach w popularnych herosów Marvela. Okazuje się, że Hugh Jackman chce, aby jego Wolverine mógł wejść w interakcję ze Spider-Manem i Iron Manem, w których mają wcielić się jeszcze raz Tobey Maguire i Robert Downey Jr.

Sprawdź też: Najlepsze filmy i seriale w tym tygodniu! Sprawdź, co warto obejrzeć na Netflix, HBO i SkyShowtime.

Nie powinno to stanowić dla Marvela zbyt dużej przeszkody, bowiem przecieki sugerowały, że studio chce, aby w „Avengers: Secret Wars” pojawił się zarówno Peter Parker grany przez Maguire'a, jak i Tony Stark, którego ponownie miałby zagrać Downey. Szósta część serii o Avengersach ma wejść do kin 7 maja 2027 roku i być jeszcze większym filmowym wydarzeniem niż produkcja „Avengers: Koniec gry”. Mówi się, że na ekranie pojawi się wiele wariantów niemal każdego głównego bohatera MCU.

źródło: MyTimeToShineH / zdj. Marvel