Idealny film na święta? Polska nowość błyskawicznie została numerem jeden na Netflix!

Zastanawiacie się, co obejrzeć w streamingu podczas świąt Wielkanocnych? Aktualnie największą popularnością na platformie Netflix cieszy się polski film, który szturmem wdarł się na pierwsze miejsce najpopularniejszych produkcji. Jest też nowy serial, który ze względu na świąteczną tematykę cieszy się sporą popularnością.

Netflix TOP 10 dzisiaj Polski film podbija Netfliksa

Polscy widzowie znaleźli sobie nowy hit na Netfliksie. Platformę podbija właśnie nowa oryginalna produkcja wyprodukowana w naszym kraju. Chodzi o film „Nic na siłę”, który debiutował w środę, a dzisiaj jest już najchętniej oglądanym tytułem w Polsce. To komedia romantyczna opowiadająca o szefowej kuchni Oliwii, która zostaje podstępem zwabiona na wieś, aby ratować gospodarstwo babci. Po powrocie do domu zakochuje się w przystojnym rolniku, który skrywa pewien sekret.

W obsadzie filmu znalazły się między innymi gwiazdy netfliksowej wersji „Znachora”. Główną bohaterkę zagrała Anna Szymanczyk, a obok niej w obsadzie pojawił się też Artur Barciś. Dodatkowo na ekranie zobaczycie też Mateusza Janickiego, Annę Seniuk, Cezarego Żaka i Piotra Roguckiego.

Sprawdź też: Millie Bobby Brown nie ogląda filmów. Gwiazda „Stranger Things” nudzi się przed ekranem.

Nic na siłę polski film Netflix

O czym opowiada film „Nic na siłę”? Główną bohaterką nowej produkcji Netfliksa jest Oliwka, uznana szefowa kuchni prowadząca samotne życie w wielkim mieście. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość o śmierci babci z Podlasia. Po przybyciu na miejsce okazuje się, że wszystko było ukartowane, aby sprowadzić ją z powrotem i skłonić do pomocy w ocaleniu rodzinnego gospodarstwa.

Oliwka musi nauczyć się hodowli zwierząt i produkcji lokalnego sera przed zbliżającym się wiejskim jarmarkiem. Pomocną dłoń nieoczekiwanie wyciąga do niej miejscowy rolnik, Kuba, który z czasem okazuje się odpowiedzialnym za wszystkie problemy babci Oliwki — Haliny.

Jakie seriale oglądać w święta? Netflix ma 3 głośne propozycje

Problem trzech ciał 2 sezon kiedy

Tymczasem w świecie seriali prowadzenie w Polsce utrzymuje od kilku dni serial „Problem trzech ciał”, który nie okazał się wielkim hitem w globalnym ujęciu, ale widzowie w naszym kraju to właśnie po niego sięgają obecnie najchętniej. Warto jednak zwrócić uwagę też na drugie miejsce – zwłaszcza jeśli szukacie na seans czegoś w świątecznym klimacie.

Sprawdź też: Te filmy i seriale będziecie chcieli obejrzeć! Lista nowości od Prime Video! 

Sporą popularnością wśród polskich widzów cieszy się bowiem serial „Testament: Historia Mojżesza”. To trzyodcinkowa produkcja poświęcona życiu Mojżesza i jego drodze od wyrzutka i mordercy do proroka i wyzwoliciela Hebrajczyków. Pierwszą trójkę zamyka serial „Dżentelmeni”, który już od przeszło dwudziestu dni znajduje się w ścisłej czołówce najpopularniejszych seriali na Netfliksie.

TOP 10 Najpopularniejszych filmów na Netflix w Polsce (29 marca)

 1. „Nic na siłę”
 2. „Sing 2”
 3. „Marsjanin”
 4. „Uśmiechnij się”
 5. „Irlandzkie życzenie”
 6. „Wielkodomscy Film”
 7. „Red Eye”
 8. „Dama”
 9. „Strzępy”
 10. „Le Mans '66”

TOP 10 Najpopularniejszych seriali na Netflix w Polsce (29 marca)

 1. „Problem trzech ciał”
 2. „Testament: Historia Mojżesza”
 3. „Dżentelmeni”
 4. „Kicia Kocia”
 5. „Wydział zabójstw: Nowy Jork”
 6. „Silni i sprawiedliwi: Starcie Stu”
 7. „Rojst Millenium”
 8. „Żelazna ręka”
 9. „1670”
 10. „Hot Wheels na start!”

zdj. Netflix