Millie Bobby Brown nie ogląda filmów. Gwiazda „Stranger Things” nudzi się przed ekranem

Widzowie Netfliksa spędzili ostatnio prawie 200 mln godzin oglądając najnowszy film z Millie Bobby Brown. Tymczasem w najnowszym wywiadzie gwiazda „Stranger Things” przyznała, że osobiście nie jest fanką filmowego doświadczenia i nie spędza przed ekranem telewizora czy w kinie zbyt wiele czasu.

Millie Bobby Brown nie ogląda filmów, bo nudzi się w trakcie seansu

Od kilku tygodni nowy film z Millie Bobby Brown przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. Produkcja zatytułowana „Dama” walczy obecnie o dostanie się do pierwszej dziesiątki największych filmowych hitów w historii Netfliksa, ale wygląda na to, że sama aktorka nie dołożyła do tego wyniku swojej cegiełki. W najnowszym wywiadzie Millie Bobby Brown przyznała, że niezbyt często spędza czas przed ekranem ze względu na problemy ze skupieniem i nie ogląda nawet własnych filmów.

Nie oglądam filmów. Ludzie podchodzą do mnie i mówią: Musisz obejrzeć ten film, to zmieni twoje życie, a ja na to: Jak wiele czasu muszę przy tym spędzić? Mój mózg i ja nie przepadamy nawet przesiadywać przy moich własnych filmach”.

Sprawdź też: Te filmy i seriale będziecie chcieli obejrzeć! Lista nowości od Prime Video! 

Dama nowy film Netflix

Aktorka przyznała, że ma problemy ze skupieniem się seansie i zawsze oglądając jakiś film, włącza się w niej wielozadaniowość i musi zajmować się innymi rzeczami. Przeciwieństwem ma być jednak jej narzeczony Jake Bongiovi, syn słynnego muzyka, który według Millie Bobby Brown jest wielkim miłośnikiem filmów i potrafi całe dnie spędzać na ich oglądaniu.

Mój narzeczony jest wielkim miłośnikiem filmów” – przyznała brytyjska aktorka. „Całymi dniami po prostu siedzi i ogląda filmy. A ja tego nie potrafię. Nie mogę usiąść i po prostu obejrzeć film, to jedyna rzecz, której nie potrafię zrobić. Po prostu zawsze muszę robić wtedy coś innego, więc albo zaczynam zbyt dużo jeść, bo po prostu się nudzę, albo muszę coś upiec, wyczesać psa albo pracować przy komputerze”.

Millie Bobby Brown dodała jednak, że ma kilka swoich ulubionych filmów i uwielbia między innymi serie „Tomb Raider” oraz „Mad Max”. Od początku roku aktorka z przerwami pracuje na planie finałowego sezonu serialu „Stranger Things”, który powinniśmy zobaczyć w drugiej połowie przyszłego roku. Wśród jej kolejnych projektów jest też wysokobudżetowy film „The Electric State”, przy którym współpracuje z Chrisem Prattem.

źródło: The Sun / zdj. Netflix