Te filmy i seriale będziecie chcieli obejrzeć! Lista nowości od Prime Video!

Kwiecień będzie miesiącem wypełnionym po brzegi serialowymi i filmowymi premierami w streamingu. Jako następny swoją listę nowości na najbliższe dni i tygodnie przedstawił właśnie serwis Prime Video. Znajdziemy na niej głośne seriale i filmowe nowości, które jeszcze niedawno gościły w kinach.

Kto ma najlepsze premiery na kwiecień? Czas na Prime Video

Znamy już listę nowości przygotowanych na kwiecień przez platformy Apple TV+, Netflix i Disney+. Przyszła więc pora na premiery, które na najbliższe tygodnie zaplanował dla swoich widzów serwis Prime Video. Podobnie jak w przypadku innych serwisów streamingowych, nie będzie można narzekać na brak głośnych tytułów.

Oczywiście największą premierą będzie serialowa wersja „Fallouta”, który ma być hitem na miarę największych produkcji małego ekranu. Kwiecień będzie jednak wypełniony też filmowymi nowościami, w tym polskimi tytułami takimi jak wyczekiwana już od dawna „Zadra” oraz „Fuks 2”, kontynuacja popularnej komedii sensacyjnej sprzed 25 lat. Do swoich ról z pierwszego filmu wrócili Maciej Stuhr, Janusz Gajos i Tomasz Dedek. Nowymi gwiazdami obsady zostali natomiast Maciej Musiał i Paulina Gałązka

W streamingu pojawi się też najnowszy film Romana Polańskiego, który nie został – delikatnie mówiąc – zbyt entuzjastycznie przyjęty przez zagranicznych krytyków. W kwietniu będziemy mogli na własnej skórze przekonać się, czy „The Palace” jest aż tak zły, jak malują go recenzenci.

Fallout” – premiera 11 kwietnia

Fallout serial premiera

Fallout powstał na podstawie jednej z najpopularniejszych serii gier wideo wszech czasów. Serial opowiada o życiu w postapokaliptycznym Los Angeles, w którym 200 lat po zagładzie nuklearnej ludzie zmuszeni są do zamieszkania w luksusowych, podziemnych bunkrach, aby chronić się przed promieniowaniem, mutantami oraz niebezpiecznymi bandytami. W takich warunkach bohaterowie muszą nauczyć się żyć w bardzo złożonym i brutalnym świecie.

Lucy (Ella Purnell) to pełna optymizmu mieszkanka schronu, którą charakteryzuje typowy, amerykański duch działania. Jej spokojna natura i idealistyczne podejście do życia zostaje wystawione na próbę, kiedy musi opuścić schron, aby ratować swojego ojca. Maximus (Aaron Moten), młody żołnierz, który awansuje w militarnej frakcji Brotherhood of Steel, robi wszystko, aby realizować cele Bractwa mające przywrócić prawo i porządek na pustkowiach. Ghulem (Walton Goggins) z kolei to moralnie dwuznaczny łowca nagród, który wciąż nosi w sobie 200-letnią historię postnuklearnego świata.

Zadra” – premiera 5 kwietnia

Zadra gdzie obejrzec

Tytułowa Zadra (Magdalena Wieczorek) to utalentowana młoda artystka z blokowisk, która pragnie zdobyć uznanie na polskiej scenie hip-hopowej. Pomimo młodego wieku, potrafi porwać tłumy swoją niesamowitą energią i charyzmą. Jednak w świecie zdominowanym przez mężczyzn, znalezienie swojego miejsca stanowi dla niej ogromne wyzwanie. Zadra nie tylko dąży do realizacji swoich marzeń, ale pragnie także lepszej przyszłości dla swojej rodziny. Muzyka i miłość odegrają ogromną rolę w jej życiu.

„Raz, dwa, trzy…wchodzisz do gry!” – premiera 5 kwietnia

Raz, dwa, trzy…wchodzisz do gry! gdzie obejrzec

Grupa nastolatków z Salem znajduje nóż, który uwalnia demoniczną siłę i zmusza ich do udziału w bardzo krwawej rozgrywce. To gra, której nie sposób wygrać. Zasady są zmienne jak zachowania zła i wszystko wskazuje na to, że w Salem może dojść do wielkiej tragedii.

Fuks 2” – premiera 12 kwietnia

Fuks 2 gdzie obejrzec

Maciek (Maciej Musiał) to przebojowy i zaradny 20-latek. Jednak kiedy idzie na randkę, musi pożyczyć od ojca zarówno pieniądze, jak i samochód. Ojciec Maćka zawiesił mu wysoko poprzeczkę już w dniu swoich 18. urodzin, kiedy to dokonał kilku spektakularnych wyczynów: odpalił ładunek wybuchowy, przywłaszczył samochód, spowodował rozbicie dwóch radiowozów policyjnych i „upolował kasę” podejrzanego biznesmena, przy okazji zdobywając serce pięknej kobiety. Wkrótce okaże się, czy Maciek odziedziczył po ojcu charakter oraz skłonność do ryzykownych przygód. Decydującym momentem będzie randka, która połączy go z dwiema tajemniczymi kobietami oraz wplącze w niebezpieczną grę, w której stawką są wielkie pieniądze i jeszcze większa miłość.

The Palace” – premiera 19 kwietnia

The Palace gdzie obejrzeć

W luksusowym hotelu usytuowanym w malowniczej scenerii szwajcarskich Alp, czas zdaje się zatrzymać, aby wspólnie z gośćmi świętować końcówkę mijającego tysiąclecia. The Palace to opowieść o zanurzonych w atmosferze komfortu bogatych i ekstrawaganckich gościach, obsługiwanych przez nienaganną obsługę hotelową. W tej wręcz baśniowej scenerii, gdzie majestat gór współgra z elegancją wnętrz, bohaterowie nie tylko oddają się rozrywkom, ale także stają przed końcem pewnej epoki i początkiem nowej. Dla jednych perspektywa końca świata jest źródłem niepokoju, dla innych zaś stanowi powód do ekscytacji związanej z oczekiwaniem na nową, pełną obietnic przyszłość.

Prime Video – co obejrzeć w kwietniu?

  • „Zadra” – premiera 5 kwietnia
  • „Raz, dwa, trzy…wchodzisz do gry!” – premiera 5 kwietnia
  • „How to Date Billy Walsh” – premiera 5 kwietnia
  • „Lazarus Project” sezon 2 – premiera 5 kwietnia
  • „Fallout” – premiera 11 kwietnia
  • „Fuks 2” – premiera 12 kwietnia
  • „The Palace” – premiera 19 kwietnia
  • „LOL: Kto Się Śmieje Ostatni” sezon 2 – premiera w kwietniu

zdj. Amazon Prime Video