Jeremy Renner wraca do aktorstwa! To jego pierwszy projekt od czasu wypadku

Jeremy Renner, ekranowy Hawkeye, przymierza się do powrotu na ekrany. W mediach społecznościowych gwiazdor MCU potwierdził, że trafił już na plan kolejnego sezonu „Burmistrza Kingstown”, pierwszego projektu od czasu śmiertelnie niebezpiecznego wypadku z pługiem śnieżnym na początku tego roku. 

Jeremy Renner znowu na planie. Trwają zdjęcia do 3. sezonu „Burmistrza Kingstown

Przypomnijmy, że jeszcze w maju Renner podkręcił spekulacje na temat powrotu serialu Paramount+ na następny sezon, gdy umieścił w mediach społecznościowych plakat z głównym bohaterem „Burmistrza Kingstown”. „Może czas zacząć mentalnie przygotowywać do trzeciego sezonu?” – pisał wówczas aktor. Dziś wiemy już, że nowe odcinki serialowego hitu Taylora Sheridana rzeczywiście trafiły już do realizacji.

Sprawdź też: Nowy rok, nowe premiery! HBO Max ujawnia styczniowe hity, które trzeba zobaczyć!

Informację o postępach na planie serialu zawdzięczamy Emmie Laird, wcielającej się w postać Iris. Aktorka zamieściła na Instagramie relację zza kulis serialu – na zdjęciu fani zobaczyli ją w towarzystwie Rennera, w trakcie filmowania jednej z nowych scen. Relację szybko podchwycił sam gwiazdor – zobaczycie ją poniżej.

Emma Laird Jeremy Renner

Burmistrz Kingstown wraca z trzecim sezonem. Kiedy premiera?

Burmistrz Kingstown sezon 3

Powrót w roli Mike'a McLusky'ego jest pierwszym projektem Rennera od wypadku, którego doznał na początku tego roku, próbując uratować swojego siostrzeńca. Aktor został przygnieciony przez kilkutonowy sprzęt odśnieżający i doznał złamania wielu kości. Wkrótce potem wylądował w szpitalu w stanie krytycznym i przeszedł kilka operacji – ostatecznie okazało się, że ma ponad 30 złamań. W ciągu kilku miesięcy Renner przeszedł od stanu krytycznego, przez dwutygodniowy pobyt w szpitalu, aż po rehabilitację.

Sprawdź też: Czy Adam Driver wróci do „Gwiezdnych wojen”? Kylo Ren miał być przeciwieństwem Dartha Vadera.

Powrót do kondycji nie tylko udowodnił, że aktor jest równie twardy, co bohater, w którego wciela się w Marvelu, ale i zasygnalizował, że do świata superbohaterskich widowisk Renner najpewniej jeszcze wróci. W wypowiedziach medialnych gwiazdor zapewniał, że jeśli tylko Marvel zwróci się do niego z propozycją ponownego zagrania Clinta Bartona aka Hawkeye'a, to natychmiast pojawi się na planie. Póki co nie jest jasne, jakie plany studio ma na rozwijanie historii jego bohatera, ale możemy zakładać, że Hawkeye mógłby pojawić się w mniejszej roli w następnych filmach od drużynie Avengersów.

Pierwszy sezon „Burmistrza Kingstown” debiutował w listopadzie 2021 roku, a drugi pojawił się na platformie Paramount+ w styczniu 2023 roku. Biorąc pod uwagę, że zdjęcia do trzeciej serii właśnie wystartowały, możemy spodziewać się, że trzeci sezon pojawi się w streamingu pod koniec 2024 roku lub na początku 2025 roku.

źródło: Instagram / zdj. depositphotos