Jeremy Renner wrócił do grania! Tak zapowiada się 3. sezon „Burmistrza Kingstown”

Ponad rok po tragicznym wypadku możemy zobaczyć Jeremy'ego Rennera w jego pierwszym aktorskim projekcie. Gwiazdor Marvela, który o włos uniknął śmierci i musiał przejść długą rehabilitację, powróci do nas z trzecim sezonem serialu  „Burmistrz Kingstown” jeszcze wiosną tego roku.

Burmistrz Kingstown” wróci z 3. sezonem w czerwu. Jeremy Renner znowu na ekranie

Trzeci sezon serialu powstającego dla platformy Paramount+ będzie pierwszym aktorskim projektem Rennera od czasu jego tragicznego wypadku, którego doznał na początku 2023 roku. Aktor został przygnieciony przez pług śnieżny i cudem uniknął śmierci. Gwiazdor Marvela trafił do szpitala z 30 złamaniami. Posiadał liczne urazy klatki piersiowej i groziła mu amputacja kończyny. W szpitalu spędził 16 dni, a przez kolejne miesiące musiał poddawać się rehabilitacji. W jednym z wywiadów aktor przyznał, że będzie musiał borykać się z konsekwencjami wypadku przez całe życie

Drugi sezon serialu debiutował na początku 2023 roku. W Polsce „Burmistrza Kingstown” dostępny jest na platformie SkyShowtime. Premiera trzeciego sezonu wyznaczona została na 2 czerwca.

Sprawdź też: Te filmy i seriale będziecie chcieli obejrzeć! Lista nowości od Prime Video! 

Serial „Mayor of Kingstown” opowiada historię rodziny McLusky mieszkającej w Kingstown w stanie Michigan, gdzie jedyną branżą przynoszącą zyski jest więziennictwo. Głównego bohatera, nieoficjalnego burmistrza Kingstown gra Jeremy Renner. Lawirując pomiędzy więziennymi gangami i stróżami prawa, mężczyzna próbuje zapanować nad brutalnym chaosem i utrzymać wiszący na włosku pokój w mieście.

W trzecim sezonie nowym zagrożeniem dla miasta staje się rosyjski gangster, który sprowadza się do Kingstown. Na ulicach i w więzieniu trwa natomiast brutalna wojna narkotykowa, a Mike jest pod ogromną presją i robi wszystko by zakończyć konflikt pomiędzy grupami przestępczymi. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy pojawia się ktoś z jego kryminalnej przeszłości i grozi podważeniem wysiłków burmistrza na rzecz utrzymania pokoju.

zdj. Paramount Pictures