Jesse Pinkman znowu na pustyni. Bohater „Breaking Bad” reklamuje niskokaloryczne przysmaki w nowym klipie

Nie tylko Bryan Cranston powrócił do swojej kultowej roli z serialu „Breaking Bad”. Tym razem z nowomeksykańskiego pogranicza zameldował się Aaron Paul. Aktor powtórzył kreację Jesse'ego Pinkmana na potrzeby kampanii reklamowej chrupek marki PopCorners szykowanej na tegoroczny finał Super Bowl.

Choć już chwilę po emisji ostatnich odcinków „Zadzwoń do Saula” Aaron Paul zapowiedział, że jego epizodyczna scena z Rheą Seehorn była oficjalnym pożegnanie z rolą Pinkmana, okazuje się, że aktor zmienił zdanie. Jako Jesse pojawił się w kampanii reklamowej amerykańskiej firmy PopCorners. Pełna reklama szykowana jest na tegoroczne Super Bowl, które odbędzie się 12 lutego. Zobaczcie krótką zapowiedź.

Sprawdź też: Bryan Cranston wraca jako Walter White. Zdjęcie z reklamy szykowanej na Super Bowl.

Amerykańskie firmy wielokrotnie wykorzystywały popularne postacie z filmów i seriali do promowania swoich produktów i usług podczas reklam na Super Bowl. Wystarczy przypomnieć, że w 2021 roku firma Cadillac przygotowała reklamę nawiązującą do „Edwarda Nożycorękiego” w reżyserii Tima Burtona . W głównej roli w reklamie pojawił się Timothée Chalamet, a obok niego wystąpiła Winona Ryder, którą mogliśmy oglądać w filmie Burtona u boku Johnny'ego Deppa. Rok temu z kolei kolejny „Dzień świstaka” w reklamie samochodów marki Jeep przeżywał Bill Murray

zdj. Sony Pictures