Jeszcze jeden teledysk do „Akademii Pana Kleksa”! „Do gwiazd” Oskara Cymsa i Carli Fernandes!

Z okazji dzisiejszej premiery kinowej filmu „Akademia Pana Kleksa” światło dzienne ujrzał bonus utwór promujący najnowsze widowisko w reżyserii Macieja Kawulskiego – singiel „Do gwiazd” w wykonaniu Oskara Cymsa i Carli Fernandes! Zobaczcie teledysk.

Nowe piosenki do „Akademii Pana Kleksa. Posłuchajcie „Do gwiazd

Trzeci utwór wprowadzający nas w magiczny świat nowej „Akademii Pana Kleksa” zadebiutował już w serwisie YouTube, a jego  wyreżyserowaniem zajął się sam Maciej Kawulski. Nowa produkcja adaptująca historię stworzoną przez Jana Brzechwę zgromadziła gigantyczną publiczność na pokazach przedpremierowych. Film zobaczyło przez kilkanaście dni aż 437 tys. widzów! To rekordowy wynik w historii polskiego kina. Od dzisiaj film dostępny jest już w kinach na terenie całego kraju.

Z kolei w lutym ruszy Akademia Pana Kleksa na żywo! Widowiskowa Muzyczna Szkoła Wyobraźni odbędzie się w największych halach w Polsce (w Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Trójmieście, Katowicach i Krakowie).

Wcześniej teledysków doczekały się też piosenki:

Nowa „Akademia Pana Kleksajuż do obejrzenia w kinach

Wyobraź sobie świat, który tworzy nieograniczona niczym wyobraźnia. Świat, w którym możesz poczuć zapach koloru i usłyszeć jego smak. To świat narysowany umysłem dziecka, ale tak jak każdy rysunek ma swoje kontury, tak każdy nawet najpiękniejszy świat ma swoje reguły. Co, jeśli je złamiesz?

Ta bajka się dopiero pisze… A piszą ją wybitni polscy aktorzy – m.in. Tomasz Kot  wcielający się w postać Ambrożego Kleksa oraz Antonina Litwiniak grająca Adę Niezgódkę. Na ekranie, w roli tajemniczego Doktora, pojawia się również Piotr Fronczewski znany z pierwszej ekranizacji przygód Pana Kleksa.

 

zdj. Next Film