sanah śpiewa dla Pana Kleksa. Posłuchajcie nowej wersji piosenki „Jestem Twoją Bajką”!

Jak się okazuje nowa „Akademia Pana Kleksa” to także nowe wersje popularnych piosenek znanych z poprzedniej wersji filmu. Jako pierwsza nowej aranżacji doczekał się utwór „Jestem Twoją Bajką”, której podjęła się sanah. Przekonajcie się jak wyszło.

sanah z piosenką do nowej „Akademii Pana Kleksa”

Jestem Twoją Bajką” to pierwszy utwór promujący film „Akademia Pana Kleksa”. Do piosenki wykonywanej przez sanah powstał wyjątkowy, baśniowy teledysk, w którym artystka zabiera nas w podróż do najodleglejszych zakamarków naszej pamięci; w świat wyjątkowych, emocjonalnych przeżyć.

Premiera filmu „Akademia Pana Kleksa” odbędzie się w polskich kinach 5 stycznia 2024 roku. Nieco starsi widzowie piosenkę „Jestem Twoją Bajką” znają już z wykonania Zdzisławy Sośnickiej z pierwszego filmu z Piotrem Fronczewskim, ale dla większości przedstawicieli młodszego pokolenia prawdopodobnie będzie to pierwsza styczność z tym utworem.

Koniecznie sprawdź:

Za reżyserię filmu odpowiada Maciej Kawulski, twórca takich projektów, jak „Underdog” czy „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Nowa „Akademia Pana Kleksa” to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80. Film przedstawia historię pozornie zwykłej dziewczynki – Ady Niezgódki – która trafia do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa rozwija swoje niesamowite umiejętności, a także wpada na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę…  

W rolę Ambrożego Kleksa wcielił się Tomasz Kot, Adę Niezgódkę zagrała Antonina Litwiniak. W filmie pojawia się również Piotr Fronczewski w roli tajemniczego Doktora. Scenariusz filmu wyszedł spod piór Krzysztofa Gurecznego oraz Agnieszki Kruk.

zdj. NEXT FILM