Jeszcze więcej Mrocznej Rey na grafikach ze „Skywalker. Odrodzenie”

Jeden z twórców grafik koncepcyjnych do IX epizodu „Gwiezdnych Wojen” kontynuuje odsłanianie  alternatywnego spojrzenie na mroczną wersję Rey, z którą bohaterka zmierzyła się w ruinach Drugiej Gwiazdy Śmierci. Zobaczcie kolejne grafiki przedstawiające Mroczną Rey w hełmie Kylo Rena oraz jej alternatywnym kostiumie.

Grafikę opublikował Adam Brockbank zajmujący się przygotowywaniem szkiców do filmów studia Lucasfilm, który w ostatnim czasie zasypuje nas alternatywnymi ujęciami Mrocznej Rey. Jedna z najnowszych grafik ponownie koncentrują się na Mrocznej Rey z hełmem Kylo Rena – tym razem w zniszczonej wersji, która jeszcze mocnej przywodzi na myśl scenę z „Imperium kontratakuje”, w której Luke Skywalker podczas wizji na planecie Dagobah zobaczył swoją głowę w hełmie Dartha Vadera. Druga przedstawia z kolei Rey w czerwonej szacie, która przypomina kostiumy noszone przez strażników Imperatora.

W Polsce ostatnia odsłona sagi Skywalkerów będzie dostępna w sklepach od 8 maja. Film „Skywalker. Odrodzenie” doczeka się standardowych wydań na Blu-ray i DVD oraz limitowanego steelbooka na niebieskim krążku. Niedawno film trafił do VOD. Zobaczcie gdzie oglądać.

rey1.jpg

rey12.jpg

zdj. Lucasfilm