John Powell zapowiada rozszerzony soundtrack z „Hana Solo”. Poznaliśmy tracklistę

Kompozytor John Powell, który zadebiutował w uniwersum „Gwiezdnych Wojen”, jako autor ścieżki dźwiękowej do spin-offu o przygodach Hana Solo, zapowiedział premierę nowej edycji soundtracku. Album „Han Solo” w wersji deluxe ma trafić do muzycznego streamingu i cyfrowej sprzedaży jeszcze w tym roku.

Zgodnie z zapowiedziami album ma zawierać pełny i nieedytowany zapis ścieżki dźwiękowej z „Hana Solo”. Z udostępnionej przez Powella tracklisty wynika, że na krążku znajdziemy aż trzydzieści pięć utworów (a więc piętnaście więcej, niż w oryginalnym wydaniu). Nazwy nowych kompozycji pozwalają założyć, że w wydaniu zawarto tym razem nową aranżację „Duel of the Fates”, wewnątrzfilmową wersję Marszu Imperialnego oraz pełną suitę towarzyszącą napisom końcowym. Poniżej znajdziecie zarówno pełny spis utworów jak i oficjalne ogłoszenie wydania ścieżki sprzed paru tygodni. 

Warto dodać, ze Powell oznaczył każdy z dotychczasowych postów poświęconych edycji stworzonym przez fanów hasztagiem #makesolo2happen. Na przestrzeni ostatnich lat pod apelami fanów w podobny sposób podpisali się również scenarzyści filmu oraz jego reżyser, Ron Howard.

Zdj. Disney