Kluczowy bohater z trzeciego sezonu „Daredevila” wróci w serialu Marvela!

Marvel zbierze w swoim serialu z przygodami daredevil bullseyewszystkich kluczowych bohaterów z trzech sezonów netfliksowej serii! Do ogłoszonych wcześniej bohaterów dołączył właśnie jeden z ulubieńców fanów.

Wilson Bethel wraca do świata Daredevila!

Ruszyły prace na planie serialu „Daredevil: Born Again”, który ma opowiedzieć nowe przygody tytułowego herosa i wprowadzić go na dobre do świata MCU. Ostatnio potwierdzono, że wszystkie seriale Marvela produkowane przez lata przez platformę Netflix zostały oficjalnie wcielone do Marvel Cinematic Universe i stanowią integralną część wspólnej osi czasu. To zwiększało szanse na to, że w serialu pojawią się postacie znane nam z wcześniejszych sezonów netfliksowej produkcji.

Oczywiście wiemy już od dawna, że do swoich ról z serialu Netfliksa wracają Charlie Cox i Vincent D'Onofrio ponownie wcielający się w Matta Murdocka i Wilsona Fiska, a w Punishera jeszcze raz wcieli się Jon Bernthal. Ostatnio pojawiły się natomiast informacje sugerujące, że swoje role w serialu MCU powtórzą też Deborah Ann Woll i Elden Henson grający najbliższych przyjaciół i współpracowników Daredevila.

Sprawdź też: „Oppenheimer” liderem nominacji do Oscarów! „Barbie” może zostać najlepszym filmem roku.

daredevil bullseye

Teraz okazuje się, że obsadę serialu „Daredevil: Born Again” zasili też Wilson Bethel. W trzecim sezonie aktor pojawił się jako Benjamin 'Dex' Poindexter. Nie wiemy, jak duża będzie jego rola w serialu Marvela, ale fani mogą być pewni, że na ekranie jeszcze raz pojawi się ich ulubieniec znany jako Bullseye. To psychicznie niestabilny agent FBI, który był manipulowany przez Wilsona Fiska, aby stał się jego prawą ręką. Jednym z jego zadań było udawanie Daredevila i popełnianie przestępstw, które miały obciążyć prawdziwego herosa.

Jako showrunner nad serialem „Daredevil: Born Again” czuwa Dario Scardapane pracujący w poprzednich latach przy netfliksowej produkcji „Punisher”. Marvel chce, aby serial nawiązywał do szorstkiego i brutalnego tonu pierwszej serii.

źródło: comicbook.com / zdj. Marvel