Kryptońska peleryna i matczyny uścisk. Dwie nowe zapowiedzi „Flasha”. Są też dwa utwory z soundtracku

Z okazji nadchodzącej wielkimi krokami premiery „Flasha” wytwórnia Warner Bros. podrzuciła do sieci dwie krótkie zapowiedzi widowiska. Otrzymaliśmy w nich klika nowych ujęć z filmu mającego zresetować kinowe uniwersum na motywach DC Comics. Pojawiły się też dwa utwory z soundtracku przygotowanego przez Benjamina Wallfischa.

Przypomnijmy, że „Flash” doprowadzi do pełnoprawnego zresetowania DCEU i zaprezentuje widzom alternatywne światy w ramach superbohaterskiego uniwersum. Produkcja pokaże różne wersje Barry'ego Allena (granego przez Millera) i Batmana. W roli Mrocznego Rycerza w filmie pojawi się zarówno Michael Keaton, jak i znany z poprzednich odsłon kinowego uniwersum DC Ben Affleck.

W obsadzie produkcji, poza Millerem, są także Sasha CalleMaribel Verdu, która zagrała widoczną w poniższym teaserze matkę Flasha, Kiersey Clemons wracająca do roli Iris West oraz Ron Livingston debiutujący w roli ojca Flasha. Reżyseruje Andy Muschietti według scenariusza Christiny Hodson („Ptaki Nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn”).

Debiut filmu „Flash” odbędzie się w kinach dokładnie 16 czerwca.

Sprawdź też: Budżet „Flasha” podobny do „Człowieka ze stali”. Które filmy z DCEU kosztowały Warnera najwięcej?

zdj. Warner Bros. Discovery