Czwarty sezon „Kulawych koni” ma już zwiastun. Kiedy premiera na Apple TV+?

Jak to zwykle bywa w przypadku „Kulawych koni” wraz z zakończeniem aktualnego sezonu platforma Apple TV+ zaprezentowała od razu zwiastun kolejnej serii swojej szpiegowskiej produkcji. Kiedy „Kulawe konie” powrócą do nas z czwartym sezonem?

Szpiegowski serial od Apple TV+ wróci z 4. sezonem. „Kulawe konie” na zwiastunie

Apple TV+ zapowiedziało, że „Kulawe konie” doczekają się czwartego sezonu jeszcze w czerwcu 2022 roku, kiedy ogłaszano przedłużenie serialu na trzecią serię. Produkcja bazująca na popularnej serii książek Micka Herrona od początku postrzegana była przez włodarzy serwisu jako długodystansowa seria i możemy już spokojnie zakładać, że Apple zamówi niedługo także piąty, a może i nawet szósty sezon. Zapowiadał to zresztą jakiś czas temu reżyser pierwszego sezonu James Hawes, który stwierdził, że „istnieją wszelkie nadzieje i chęci dotyczące stworzenia w najbliższej przyszłości jeszcze kilku sezonów”.

Sprawdź też: Zack Snyder jako reżyser Bonda? Twórca „Rebel Moon” ma pomysł na agenta 007.

W obsadzie czwartego sezonu wróci oczywiście Gary Oldman do roli Jacksona Lamba. Pojawi się też Jack Lowden jako River Cartwright i reszta głównej obsady. W nowych odcinkach nie zabraknie też nowych nazwisk, a jedną z największych gwiazd dołączających do ekipy będzie Hugo Weaving („Władca Pierścieni”, „Matrix”). Obok niego pojawią się jeszcze Joanna Scanlan („After Love”), Ruth Bradley („Wina”), Tom Brooke („Imperium światła”) i James Callis („Battlestar Galactica”).

Kulawe konie” kiedy premiera 4. sezonu serialu?

Kulawe konie sezon 4 apple tv

Szczegóły dotyczące fabuły nowych odcinków trzymane są na razie w tajemnicy, ale twórca serialu Will Smith zapowiadał, że serial będzie kontynuował wątek rozłamu w rodzinie Rivera. „To będzie kontynuacja rozłamu, jaki pojawił się między Riverem a jego dziadkiem pod koniec trzeciego sezonu, kiedy River w końcu zaczyna przesłuchiwać swojego dziadka i kwestionuje własne przekonanie o swoim dziadku, zaczyna zdawać sobie sprawę, że nie jest tym, kim kogo w nim widział”.

Sprawdź też: Apple TV+ szykuje serialowe hity na styczeń. Nachodzą dwie głośne premiery.

Dwa pierwsze sezony „Kulawych koni” zostały wyemitowane w kilkumiesięcznym odstępie w 2022 roku, bowiem były kręcone jeden po drugim. Na trzeci sezon trzeba było czekać rok, ale w przypadku czwartej serii, która również została już nakręcona, możemy przyjąć, że będziemy musieli czekać nieco krócej. Na pewno powinniśmy spodziewać się powrotu serialu w 2024 roku. Możliwe, że stanie się to nawet w okolicach połowy roku, a w najgorszym wypadku na przełomie jesieni i zimy.

zdj. Apple TV+